Bucak Hızarcılar,Marangozlar ve Mobilyacılar Odası üyeleri sektörlerindeki en büyük fuarlarla buluşturmaya devam ediyor. Üyeler, İstanbul’da düzenlenen Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı’na (İNTERMOB) katıldı. 500’den fazla yerli ve yabancı firmanın stant açtığı fuarda, Bucak Hızarcılar,Marangozlar ve Mobilyacılar Odası üyeleri mobilya endüstrisindeki yeni makineleri görme fırsatı buldular.
Bucak Hızarcılar,Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı İsmail İnan, düzenlenen fuarın ardından yaptığı açıklamada “İstanbul İNTERMOB 2019 Fuarı için gezi düzenledik. Üyelerimizin mesleki gelişimini sağlamak amacıyla düzenlenen gezi esnafımızın gelişen teknolojiyi takip etme imkanı sağladık.Oda yönetimi olarak geziye katılan tüm üyelerimize teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
Güneydoğu Anadolu Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Celal Kadooğlu, Gaziantep'te gerçek anlamda uluslararası fuarlar düzenlemek için gerekli olan altyapının çok yetersiz olduğunu söyledi.
Avrupa coğrafyasında yaş meyve sebze ihracat sezonu 26-28 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Interfresh Eurasia Fuarı ile başlıyor.
Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen “Üçüncü Korkuteli Eğitim Şenliği” Kitap fuarı ile devam etti. 45 yayınevi, 39 yazarın, binlerce Kitap’ın yer aldığı kitap fuarı yoğun ilgi gördü.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanlığı'na seçilmesinin ardından 2021 yılından bu yana yapılmayan Antalya Şehircilik ve Teknoloji Fuarı'nı yeniden hayata geçireceklerini açıkladı.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri 2. Kadın Kooperatifleri Fuarı ve Yöresel Ürünler Fuarı’nı ziyaret etti.
Karabük’ün Safranbolu ilçesinde etkinlik, deney, sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlerin yer aldığı TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenlendi.
Yorumlar (0)