Bucak Ticaret ve Sanayi Odası, 2023 yılı 2. taksit aidat ödemeleri için son tarih 31 Ekim olarak açıklandı.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası'ndan yapılan açıklamada, 2023 yılı 2. taksit aidat ödemelerinin 31 Ekim 2023 Salı günü sona ereceği belirtildi. Ödemelerin www.bucaktso.org.tr adresinde online olarak veya oda veznesinden nakit, kredi kartı ile yapılabileceği kaydedildi.
Oda üyeleri, ayrıntılı bilgi için 0 248 325 1100 numaralı telefondan iletişime geçebilirler.
Burdur'un Bucak ilçesinde görev yapan muhtarlar, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ederek ilçe ile ilgili görüş ve önerilerini paylaştı.
Burdur Valisi Türker Öksüz, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere ziyaret gerçekleştirdiği Bucak İlçesinde, Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı ve Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası ile Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi arasında imzalanan protokol ile lisans ve lisansüstü öğrencilerin eğitim öğretim faaliyetlerine ilişkin işbirliği usul ve esasları belirlendi.
Burdur'un Bucak ilçesinin Çobanpınarı Köyü gençlerinden Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Spor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Oyuncusu Yaşar Ay ve kuzeni Seyit Ay, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı'nın açılışına katıldı. Meçikoğlu, stantları ziyaret ederek katılımcılarla sohbet etti ve ürünler hakkında bilgi aldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde STK başkanları, üniversiteleri ziyaret ederek, işbirliğini güçlendirdiler. İşte detaylar...
Yorumlar (0)