Bucak Ülkü Ocakları, Türk tarihi seti ödüllü bir bilgi yarışması düzenleyecek. Yarışma, 25 Kasım 2023 saat 19:00'da Bucak Ülkü Ocakları Instagram sayfası üzerinden gerçekleşecek.
Yarışmaya ortaöğretim müfredatına uygun olarak hazırlanan 20 sorudan oluşan bir test ile katılım sağlanacak. Sorular, DM üzerinden yanıtlanacak.
Yarışmaya katılmak isteyenler, Bucak Ülkü Ocakları Instagram sayfasını takip ederek yarışma duyurusunu takip edebilirler.
Yarışmada birinci olan yarışmacıya 23 eserden oluşan Türk tarihi seti hediye edilecek.
Bucak Ülkü Ocakları Başkanı Buğrahan Özkurt, yarışmaya tüm gençleri davet etti. Özkurt, "Türk tarihini daha iyi tanımak ve bu konudaki bilgilerimizi geliştirmek isteyen tüm gençleri yarışmamıza davet ediyoruz. Başarılar dileriz." dedi.
Bucak Ülkü Ocakları Başkanı Buğrahan Özkurt, Kocaaliler Beldesi Ülkü Ocakları'nda yeni bir atama yapıldığını duyurdu. İzzet Can Fidan, Kocaaliler'den sorumlu Ülkü Ocakları başkan yardımcısı olarak atanmıştır. Başkan Özkurt, Fidan'a yeni görevinde başarılar diledi.
Bucak Ülkü Ocakları ve MHP Bucak İlçe Başkanlığı, Bucak Üniversitesi'nde öğrencilere çorba dağıttı. Etkinliğe katılan öğrenciler, yapılan etkinlikten dolayı teşekkür etti.
Burdur Ülkü Ocakları Başkanı Şevki Gediz'in tenzipleriyle Bucak Ülkü Ocakları Başkanlığı'na Buğrahan Özkurt atandı.
Bucak Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Mustafa Bütün basın açıklamasında bulundu...
İYİ Parti’nin Korkuteli’nde ki güçlü isimlerinden olan Mehmet Taş ve ekibi ilçe kongresinde yaşanan anti demokratik ortama tepki göstererek geçtiğimiz aylarda bazı parti üyeleri İYİ Partiden istifa etmişti.
Geçtiğimiz ay içinde göreve başlayan Burdur Ülkü Ocakları İl Başkanı Şaban Höl ilçe ziyaretleri kapsamında Bucak Ülkü Ocaklarını ziyaret etti.
Yorumlar (0)