Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik ile birlikte Burdur Ticaret İl Müdürlüğü ve Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği koordinesinde bu yıl 36'ıncısı düzenlenen Ahilik Haftası Kutlama Programına katıldı.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, yılın Ahisi Ali İhsan Okatan'ı kutlayarak, Ahilik kültürünü yaşatmaya devam ettirdiği için ayrıca teşekkür ettiler.
Burdur'un Bucak ilçesinde görev yapan muhtarlar, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ederek ilçe ile ilgili görüş ve önerilerini paylaştı.
Burdur Valisi Türker Öksüz, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere ziyaret gerçekleştirdiği Bucak İlçesinde, Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı ve Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası ile Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi arasında imzalanan protokol ile lisans ve lisansüstü öğrencilerin eğitim öğretim faaliyetlerine ilişkin işbirliği usul ve esasları belirlendi.
Burdur'un Bucak ilçesinin Çobanpınarı Köyü gençlerinden Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Spor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Oyuncusu Yaşar Ay ve kuzeni Seyit Ay, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı'nın açılışına katıldı. Meçikoğlu, stantları ziyaret ederek katılımcılarla sohbet etti ve ürünler hakkında bilgi aldı.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası, 2023 yılı 2. taksit aidat ödemelerinin 31 Ekim 2023 Salı günü sona ereceğini duyurdu. Üyeler, ödemelerini online olarak veya oda veznesinden nakit, kredi kartı ile yapabilirler.
Yorumlar (0)