Burdur'un Bucak ilçesi Çobanpınarı Köyü gençlerinden; Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Spor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Oyuncusu Yaşar Ay, Kuzeni Seyit Ay ile birlikte Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Meçikoğlu; nazik ziyaretlerinden ötürü gençlere teşekkür ederek, sohbet etti.
Ziyarete, İşkur Bucak Hizmet Merkezi Müdürü Oğuz Şan eşlik etti.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, oğlu İsmet'in düğün merasimine tüm Bucak halkını davet ediyor. Detaylar ve düğün programı için tıklayın.
Sosyal Güvenlik Merkezi Bucak İlçe Müdürü Selçuk Aytaç ve Burdur İl Özel İdaresi Yazı İşleri Müdürü Cemal Acar, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.
TKDK Burdur İl Koordinatörü Mesut Yıldıran, MHP Bucak İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Öztürk ile birlikte Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.
Burdur'un Bucak ilçesinde görev yapan muhtarlar, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ederek ilçe ile ilgili görüş ve önerilerini paylaştı.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu ve heyeti, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde gerçekleşen Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kurulu'nun (OSBÜK) 22. Olağan Genel Kurulu'na katıldı.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Ankara'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Detaylar burada...
Yorumlar (0)