Gölgen Düştü Yüzüme kitabı ile tanıdığımız Bucaklı yazar İlkay Bozkurt’un yeni kitabı Sinema Caddesi şiirseverlerle buluşuyor.
Bucak’ta bir kamu kuruluşunda çalışan, iki çocuk annesi yazar İlkay Bozkurt, 2019 yılında “Gölgen Düştü Yüzüme” isimli ilk şiir kitabını çıkarmış ve olumlu tepkiler almıştı. Yazarın ikinci şiir kitabı Sinema Caddesi ise bu ay raflardaki yerini aldı.
Şiirseverlere özgün bir yolculuk yaşatacak kitabı internet üzerinden temin edebilirsiniz.
NNC Medya olarak şaire başarılarının devamını diliyoruz.
Osmangazi Belediyesi’nin yeni senaristlerin ortaya çıkmasını sağlamak ve bu alana ilgi duyan Osmangazililere yeni bir hobi ve yeni bir iş fırsatı sunmak adına düzenlediği Senaryo Yazarlığı Atölyesi’nin en yaşlı üyesi olan 77 yaşındaki emekli avukat Gürhan Gökbayrak, 53 yıllık meslek hayatındaki hatıralarını yazıya dökerek senaryolaştırmak istiyor.
Bilecik Bahçelievler Anaokulu'nun minik öğrencileri 'Yazar Buluşmasında' imzalı kitapların sahibi oldu.
Bucaklı yazar İlkay Bozkurt, BCA Times Gazetesi tarafından düzenlenen "Altın Kalem Ödülleri" töreninde şiir dalında Altın Kalem Ödülü'nü aldı.
Kütahya'nın Tavşanlı ilçesi Zeytinoğlu Yazma Eser Kütüphanesi kataloglama çalışmaları tamamlandı.
Yazar Berna Güzey'in üçüncü kitabı roman türündeki 'Abus' okuyucuyla buluştu.
2 yıl önce hayat arkadaşını kaybeden Prof. Dr. İsmail Erdoğan, çok sevdiği eşi yaşadığı mutlu günlerin gençlere örnek olması amacıyla çıkardığı ‘Engine Uçurdum Gönül Kuşumu’ kitabının tüm gelirini ise hayır kurumuna bağışlayacak.
Yorumlar (0)