Burdur Valisi Türker Öksüz başkanlığında Burdur 2. Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı yapıldı.
VALİ ÖKSÜZ BAŞKANLIĞINDA 2. OSB MÜTEŞEBBİS HEYETİ TOPLANTISI YAPILDI
Burdur Valisi Türker Öksüz başkanlığında, Burdur 2. Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı yapıldı.
İl Özel İdaresi Encümen Salonunda gerçekleşen toplantıda 2. OSB Bölge Müdürü Bülent Arslanboğa tarafından yapılan sunumun ardından, gündeme alınan maddeler görüşülerek karara bağlandı.
Toplantıya Müteşebbis Heyeti'nde yer alan Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık, Genel Sekreter Asım Ertilav, İl Genel Meclis Üyesi Halil Çiçek, Genel Sekreter Yardımcısı Ufuk Aydeniz, Belediye Meclis Üyeleri Nihat Ülkü, Haydar Düdük, Namık Kemal Özkan, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetiminden İzzet Geçer, Murat Gür, Ahmet Altıntaş katıldı.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur 2. Organize Sanayi Bölgesinde bir dizi fabrika ziyaretinde bulundu. Ziyaretlerde, firma yetkilileriyle bir araya gelerek sektörle ilgili görüş alışverişinde bulundu.
Burdur 2'inci Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısında, faaliyet ve denetim kurulu raporları, gelir-gider tablosu ve bilançosu görüşüldü.
Geçtiğimiz günlerde AKP heyetinin, Burdur 2. Organize Sanayi Bölgesi’ne yatırım yapmak için çalışmalar gerçekleştiren Gürallar Grubunu ziyaret ettiği basında yer aldı
Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan’ın davetlisi olarak Türkiye’ye gelen kardeş ülke Azerbaycan heyeti, Denizli ve bölgenin doğal güzelliklerini görerek, Türk kültürü hakkında bilgi aldı.
Kardeş okul ziyaretleri kapsamında Denizli'ye iadei ziyarette bulunan Azerbaycan heyeti, çeşitli gezi ve temaslarda bulundu.
Kayseri İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan ve beraberindeki heyet; Yahyalı ilçesinde sunulan sağlık hizmetlerini yerinde değerlendirdi.
Yorumlar (0)