Burdur Bahçeşehir Koleji öğretmenleri, öğrencileri ve velileri Ramazan Ayı boyunca iftarda buluştular.
Anaokul,İlkokul, Ortaokul , Anadolu ve Fen Lisesi birimleri sınıf sınıf Ramazan ayı vesilesiyle, karşılıklı iletişimi güçlendirmek, birlik ve beraberliği pekiştirmek amaçlı, iftar yemekleri organize etti.
Eğitimin vazgeçilmez kuralı ' Veli, Öğretmen, Okul İşbirliği' kuralı öne çıktı
Her yıl geleneksel hale getirilen iftar yemekleri etkinliklerine öğrenciler ve aileleri yoğun ilgi gösterdi.
Veli katılımlı etkinlikleri sık sık düzenleyen Bahçeşehir Koleji İlköğretim Müdürü Emre Atalay konu ile ilgili açıklamada bulundu. İşte o açıklama ;
Veli ile doğru şekilde ve doğru zamanda kurulan iletişim ve işbirliği becerisi bir okulun önemli artılarındandır. Sınırlarını ve sorumluluklarını bilerek gerçekleştirilen bilgi alışverişleri öğrenci başarısını artırmakta ve güven ortamını pekiştirmektedir…
Bahçeşehir Koleji öğrencisi Eylül Öztürk, 2024 YKS'de Eşit Ağırlık puan türünde Türkiye 114.sü olarak büyük bir başarıya imza attı. Burdur'da da 1. olan Eylül Öztürk'ü ve bu başarıda emeği geçenleri tebrik ediyoruz!
Bahçeşehir Koleji Fen Lisesi Öğrencisi Sude Balaban, BM Forumu'nda baş tartışmacı olarak konuşma yaptı ve University of Manchester'dan kabul aldı. Detaylar haberimizde...
Liselere Geçiş Sistemi Sınavında (LGS) Bahçeşehir Koleji Öğrencisi Irmak Göker tüm soruları cevaplayarak, Türkiye Birincisi oldu. Detaylar burada...
Burdur Bahçeşehir Koleji Ortaokulu öğrencisi Irmak GÖKER, LGS'de tüm soruları doğru cevaplayarak 500 tam puan alarak Türkiye birincisi oldu. Başarı Burdur'a gurur kazandırdı!
Bahçeşehir Koleji Yaz Okulu'nda 4+ yaştan 8. sınıfa kadar tüm öğrenciler için speaking club, İngilizce, spor, robotik kodlama, drama ve görsel sanatlar gibi birçok farklı branşta programlar sizleri bekliyor! Hemen başvurun ve unutulmaz bir yaz yaşayın!
Burdur Bahçeşehir Koleji Ortaokulu, 2 Haziran 2024 Pazar günü Türkiye genelinde uygulanan Liselere Geçiş Sınavı'nda (LGS) öğrencisi Irmak GÖKER ile TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ elde etmeyi başardı.
Yorumlar (0)