11 ilde büyük yıkıma neden olan 'Asrın Felaketi' sonrasında Türkiye tek yürek olurken, Burdur Barosu da deprem bölgesi için yardım malzemeleri gönderdi.
Burdur Barosu tarafından hazırlanan yardım malzemeleri, Antalya Barosuna ulaştı. Malzemelerin ulaştığını duyuran Antalya Barosu tarafından yapılan açıklamada, " Burdur Barosu tarafından gönderilen yardım malzemeleri Baromuza ulaştı. Burdur Barosu’na ve meslektaşlarımıza verdikleri destek için teşekkür ederiz. Bugünleri dayanışmayla, birlikte atlatacağız. Barohan'da kurduğumuz yardım merkezine desteklerinizi bekliyoruz." denildi.
Burdur Barosu Başkanı Avukat Ramazan Gedik ve beraberindeki heyet, 21 Mayıs tarihinde Anıtkabir'i resmi bir törenle ziyaret etti.
Burdur Barosu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, engelli bireylerin toplumsal yaşama tam ve etkin katılımı önündeki engellerin 14 yıldan bu yana ortadan kaldırılamadığını belirtti.
Burdur Barosu, Burdur Gölü mü ? Millet Bahçesi mi ? sorularına cevap vererek basın açıklamasında bulundu.
Burdur Barosu, Yeşilova ilçesi Niyazlar Köyü'nde krom madeni ocağı ile ilgili basın açıklamasında bulundu.
İGSAŞ, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında 6 Şubat’ta gerçekleşen depremden en çok etkilenen illerden Hatay’ın İskenderun ilçesine toplam 213 konteynerlik Yaşam Kent kurdu.
Kahramanmaraş merkezli deprem sonrası Antalya'da misafir edilen depremzedelere yönelik düzenlenen Depremzede Çocuklara, Eğitsel ve Rekreatif Etkinliklerle Destek Projesi tamamlandı.
Yorumlar (0)