Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Kadir Gecesi dolayısıyla anlamlı bir mesaj paylaştı.
Başkan Ercengiz, manevi değeri yüksek olan bu gecenin önemine vurgu yaparak, "Kadir Gecesi, dualarımızın kabul olduğu, günahlarımızın affedildiği mübarek bir gecedir. Rabbim dualarımızı kabul etsin, tüm İslam âlemine sağlık, huzur ve barış getirsin." ifadelerini kullandı.
Burdur Belediyesi 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle düzenlediği yemekte engelliler gönüllerince eğlendi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 54. Bölge Burdur Eczacı Odası'nın kurucu başkanı olarak misafirleri ağırladı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, bugün gerçekleşen ziyarette örgütlerin ve kurumların katkılarına dikkat çekerek teşekkürlerini iletti.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, bu yıl 9.düzenledikleri Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nın tüm paydaşlara katkı sağlayacağına inandığını belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti ve fuarın Burdur için hayırlı olmasını diledi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Burdur Merkez'de seçim tamamlandı. Peki Yeşilova'da seçimi kim kazandı? 2024 Yeşilova seçim sonuçlarına göre Cumhuriyet Halk Partisi adayı Ali Orkun Ercengiz Belediye Başkanı seçildi.
Yorumlar (0)