Belediye-İş Sendikası Burdur Şubesi Deprem Bölgesinde arama kurtarma çalışmalarında başarı ile görev yapan İtfaiye Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğünde görevlilerle, moral, motivasyon ve teşekkür etmek amacıyla hazırlanan öğle yemeğinde buluştu.
Belediye-İş Sendikası Başkanı Ferit Çelikbaş açıklamasında; "Belediye-İş Sendikası Burdur Şubesi olarak Deprem Bölgesinde arama kurtarma çalışmalarında başarı ile görev yapan İtfaiye Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğünde görevli arkadaşlarımızla, moral, motivasyon ve teşekkür etmek amacıyla Belediye-İş Sendikası Burdur Şubemiz tarafından hazırlanan öğle yemeğinde buluştuk. Düzenlediğimiz yemekte bizleri yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız Sayın Ali Orkun Ercengiz, Burdur Milletvekili Sayın Mehmet Göker ve yöneticilerimize Genel Başkanımız Sayın Nihat Yurdakul, Üst Kurul Yönetimimiz Şahsım ve Burdur Şubemiz adına teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.
2022 yılında kurulan Burdur Belediye İş Şubesi ilk kongresini tamamladı.
2022 yılında kurulan Burdur Belediye İş Şubesi ilk kongresini yapacak.
Burdur Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası arasında üç yıllık Toplu İş Sözleşmesi imzalandı. Gerçekleştirilen törende imzaları Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve Belediye-İş Sendikası Genel Başkanı Nihat Yurdakul attı.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Yorumlar (0)