Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Kaza, 23 Kasım Perşembe günü saat 17:15 sularında Burdur ili Bucak İlçesi Mehmet Akif Mahallesinde meydana geldi.
Edinilen bilgilere göre, 2529 Sokak üzeri köprü kenarında 15 EZ 150 plakalı otomobil ile elektrikli bisikletin karıştığı trafik kazasında elektrikli bisiklet üzerinde bulunan sürücü ve yolcu yaralandı. Kaza sonrasında 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.
Kazada yaralanan çocuklar, ilk müdahalelerinin ardından ambulans ile Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldılar.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur Karamanlı'da meydana gelen kazada, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu 4'ü çocuk 8 kişi yaralandı. Yaralıların sağlık durumu iyi. Detaylar burada.
Antalya Burdur karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında araç sürücüsü yaralandı. Detaylar haberimizde...
Burdur Bucak Antalya Karayolunda iki aracın karıştığı Trafik Kazasında 4 kişi yaralandı. Burdur Antalya karayolu üzerindeki kazanın detayları haberimizde...
Antalya Isparta karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. Yaralanan vatandaşlar, ilk müdahalelerinin ardından hastaneye kaldırıldı. Detaylar burada...
Antalya Burdur karayolu üzerinde meydana gelen tek taraflı trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Detaylar için tıklayın...
Yorumlar (0)