Burdur’da 2 katlı köy evinde çıkan yangında ev tamamen yanıp kül oldu.
Olay, akşam saatlerinde Burdur merkez Kozluca köyünde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, İsmet Uysal’a ait iki katlı müstakil bir evde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Ev sahiplerinin 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarı üzerine olay yerine itfaiye, sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucu yangın kontrol altına alınıp söndürülürken iki katlı ev tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi.
Burdur Bucak'ta trafik kazası meydana geldi. Burdur'un Bucak ilçesinde otomobil ile çarpışan hafif ticari aracın köprüde asılı kalması sonucu itfaiye tarafından kurtarılan 3 yaralı hastaneye kaldırıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen iki araçlı trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Kazada yaralanan vatandaş, hastaneye kaldırıldı.
Burdur’un Çeltikçi ilçesinde yalnız yaşayan ve en son 4 gün önce görülen sara hastası yaşlı adam, evinde kızı tarafından ölü bulundu. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Kazada yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı. Yaralılar Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Detaylar haberimizde.
Burdur'da Cuma günü evinden çıkan ve 2 gündür aranan 65 yaşındaki Alzheimer hastası Halil Alagöz, arazide ölü bulundu. Detaylar için tıklayın.
Yorumlar (0)