Burdur Belediyesinden kandil simidi
Burdur Belediyesi Berat Kandili nedeniyle şehrin çeşitli noktalarında vatandaş ve esnafa 5000 adet kandil simidi dağıttı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in yaptığı açıklamada “Berat Kandili nedeniyle ekiplerimiz şehrimizin çeşitli noktalarında esnaf ve vatandaşlarımıza kandil simidi dağıtımını gerçekleştirdi. Tüm hemşerilerimin Berat Kandilini kutlar, ülkemize ve tüm insanlığa başta sağlık olmak üzere huzur, mutluluk ve barış getirmesini dilerim” dedi
Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in gönderdiği kandil simitleri sebebiyle memnuniyetlerini ifade eden esnaf ve vatandaşlar, Başkan Ercengiz’e teşekkür etti.
Burdur'un ilk kadın ve en genç belediye başkanı olan Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Hacı Ömer Ağa Camii önünde kandil simidi ve helva ikramında bulundu.
Geleneği sürdüren Burdur Belediyesi, Kadir gecesi nedeniyle esnaf ve vatandaşlara kandil simidi dağıttı. Kadir Gecesi nedeniyle, şehir merkezindeki esnaf ve iş yerlerine 5 bin kutu Kandil Simidi dağıtıldı.
Kahramanmaraş Ekinözü Kandil HES Barajı manzarasıyla kartpostallık görüntüler oluşturdu.
Burdur'un Bucak ilçesinde Berat Kandili kapsamında vatandaşlar Hacı Ömer Ağa Camiinde programa katıldı. Bucak Belediyesi program sonu kandil simidi dağıttı.
Bozüyük Belediyesi, Berat Kandili dolayısıyla vatandaşlara mevlit şekeri ikram etti. Camilere giderek ibadetlerini yapan cemaate, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personelleri tarafından mevlit şekeri dağıtıldı. Yatsı namazından sonra yapılan dağıtım esnasında vatandaşların kandilini kutlayan belediye görevlileri, Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu'nun kandil kutlamasını ve selamlarını iletti.
Talha GÖKMEN Turizm ile Umre ziyareti gerçekleştiren Mehmet GÖKMEN Hoca, Berat Kandili'ni tüm dostlarıyla kutladı. Hocanın yaptığı açıklamada, Rabbimizden dualarla afiyet, huzur ve mutluluk dileğinde bulundu. Detaylar için tıklayın.
Yorumlar (0)