Burdur’un Çavdır ilçesine bağlı Ambarcık köyünde çıkan yangında 2 ev tamamen yanarak kullanılamaz hale gelirken 1 ev de ağır hasar aldı. Yangında yaralanan olmazken ev sahiplerinin yangın sırasında evlerinde bulunmadığı, çalışmak için uzak tarlalarına gittiği bildirildi.
Edinilen bilgiye göre Salih Çoban’ın evinde başlayan ve elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangının hızla büyüyerek Salih Çoban’ın babası Halil Çoban’ın evine, oradan da komşuları Ünal Oral’ın evine sıçradığı öğrenildi. Yangın Gölhisar, Tefenni ve Altınyayla itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kontrol altına alındı.
Ambarcık köyü Muhtarı Salih Yalçın tüm müdahalelere rağmen Çoban ailelerinin 2 evinin tamamen yanmaktan kurtulamadığını belirterek evlerden hiçbir eşyanın da çıkartılamadığını söyledi. Yangın, köyde büyük korku ve paniğe yol açarken kimsenin yaralanmaması teselli kaynağı
Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Burdur'un Bucak ilçesinde bugün sabah saatlerinde çıkan trafo yangını ekipler tarafından söndürüldü. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde çıkan ot yangını sonrasında itfaiye ekipleri seferber oldu. Detaylar için tıklayın...
Burdur’un Çeltikçi ilçesinde hasat yapılırken biçerdöverden çıkan kıvılcımların alev alması sonucu 1 dekarlık tarım arazisi yandı.
Burdur'un Bucak ilçesinde bir iş yerinde yangın çıktı. İhbar üzerine ekipler seferber oldu.
Burdur'un Bucak ilçesinde çıkan balya yangını sonrasında balyalar ve yüklü oldukları araç yandı. Detaylar burada...
Yorumlar (0)