Burdur’da Eylül ayında meydana gelen ve KGYS (Kent Güvenlik Yönetim Sistemi) kameraları tarafından kaydedilen trafik kazaları yayınlandı.
Burdur il merkezinde geçtiğimiz Eylül aylarında meydana gelen ve KGYS kameraları tarafından kaydedilen trafik kazaları Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayınlandı. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından “Biraz daha dikkatli olsalardı bu kazalar olmayabilirdi” mesajıyla yayınlanan görüntülerde, 3 kazanın da sürücü dikkatsizliğinden kaynaklandığı görüldü.
Görüntülerdeki birinci kazada; Bülent Ecevit Bulvarı Vali Konağı Kavşağı'ndan Nene Hatun Caddesi’ne dönmek için kavşağa kontrolsüz giren traktöre yolda seyir halinde olan motosiklet çarpıyor. İkinci kazada ise Yeni Mahalle Armağan İlci Bulvarı üzerinde bulunan petrol istasyonuna dönmek için kavşaktan yola atlayan otomobile karşı istikametten gelen otomobil çarpıyor. Yayınlanan son kazada ise Tugay Kavşağı'na hızlı giren otomobil, kontrolden çıkıp savrularak kaldırıma çarpıyor.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur Karamanlı'da meydana gelen kazada, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu 4'ü çocuk 8 kişi yaralandı. Yaralıların sağlık durumu iyi. Detaylar burada.
Antalya Burdur karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında araç sürücüsü yaralandı. Detaylar haberimizde...
Burdur Bucak Antalya Karayolunda iki aracın karıştığı Trafik Kazasında 4 kişi yaralandı. Burdur Antalya karayolu üzerindeki kazanın detayları haberimizde...
Antalya Isparta karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. Yaralanan vatandaşlar, ilk müdahalelerinin ardından hastaneye kaldırıldı. Detaylar burada...
Antalya Burdur karayolu üzerinde meydana gelen tek taraflı trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Detaylar için tıklayın...
Yorumlar (0)