Burdur'da çıkan ev yangınında yaşayan 7 Afgan sığınmacı dumandan etkilendi.
Yangın, 5 Şubat Pazar günü sabah saatlerinde Burdur Merkez Recep Mahallesi Şehit Mükerrem Sokakta meydana geldi.
Edinilen bilgilere göre, 3 katlı bir binanın bodrum katında sabah saatlerinde sebebi bilinmeyen nedenle çıkan yangında 7 kişi dumandan etkilendi. Binadan duman çıktığını gören vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine Burdur Belediyesi İtfaiye Ekipleri, Sağlık ve Polis ekipleri sevk edildi. Evde oturan ve dumandan etkilenen Melike H. (21), Seyyid Haniye H. (11), Afshin N. (11), Merziye H. (17), Seyid Hasan H. (10), Seyid Reziye H. (14) ve Feyyaz N. (22) isimli Afgan sığınmacılar İtfaiye ekipleri tarafından evden çıkarılarak ambulansla Burdur Devlet Hastanesi’ne kaldırıldılar.
Burdur'un Bucak ilçesinde ev yangını ihbarı üzerine itfaiye ekipleri seferber oldu. Detaylar burada...
Burdur'un Çine Köyünde meydana gelen ev yangınında çatının bir kısmı yandı. Detaylar burada...
Burdur'un Bucak ilçesinde orman yangını ve arazi yangınının ardından ev yangını çıktı. Evde çıkan yangın ekiplerin yoğun mücadelesi sonrası kontrol altına alındı.
Burdur'un Bucak ilçesinde ev yangını ihbarı sonrasında ekipler seferber oldu. Detaylar burada...
Burdur'da bir apartman dairesinde ocakta unutulan yemek nedeniyle çıkan yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.
Burdur'un Bucak ilçesinde çıkan ev yangınında, tek katlı müstakil ev kullanılamaz hale geldi. İşte detaylar...
Yorumlar (0)