Burdur Merkezde çıkan ev yangını, Burdur Belediyesi İtfaiye Ekipleri tarafından söndürüldü.
Yangın, 20 Ekim Perşembe günü saat 10:15 sularında Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Meram Caddesinde meydana geldi.
Edinilen bilgilere göre, Tek katlı bitişik evlerin bulunduğu bir sokakta bulunan, 83 yaşındaki Şeref Ş.'ye ait olduğu öğrenilen evde yangın çıktı. Yangının diğer evlere sıçrama tehlikesi bulunurken, elektriğin kesilmesi için beklenirken TEDAŞ ekiplerinin gecikmesi üzerine Burdur itfaiye ekiplerinin cansiperane müdahalesi ile söndürüldü.
Müdahale sırasında yangını söndürmek için mücadele veren itfaiye eri, elektrik akımına kapılarak yaralandı. Burdur Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralı itfaiye erinin, durumunun iyi olduğu öğrenildi.
Yangında evde bulunan ev sahibi Şeref Ş., yaralı olarak evden kurtarılırken, ilk müdahalesinin ardından Burdur Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ağır yanıkları olduğu öğrenilen ev sahibi Isparta Tıp Fakültesine sevk edildi.
Burdur'un Bucak ilçesinde ev yangını ihbarı üzerine itfaiye ekipleri seferber oldu. Detaylar burada...
Burdur'un Çine Köyünde meydana gelen ev yangınında çatının bir kısmı yandı. Detaylar burada...
Burdur'un Bucak ilçesinde orman yangını ve arazi yangınının ardından ev yangını çıktı. Evde çıkan yangın ekiplerin yoğun mücadelesi sonrası kontrol altına alındı.
Burdur'un Bucak ilçesinde ev yangını ihbarı sonrasında ekipler seferber oldu. Detaylar burada...
Burdur'da bir apartman dairesinde ocakta unutulan yemek nedeniyle çıkan yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.
Burdur'un Bucak ilçesinde çıkan ev yangınında, tek katlı müstakil ev kullanılamaz hale geldi. İşte detaylar...
Yorumlar (0)