Türkiye Yardım Sevenler Derneği (TYSD) Burdur Şubesi öncülüğünde hayırseverlerin katkılarıyla TOKİ Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu'na yapılacak olan "TYSD 96. Yıl Kütüphanesi" donatım protokolü imzalandı.
Valimiz Sn. Türker Öksüz, Dernek Başkanı Işık Berberoğlu ve yönetiminin şahsında, eğitime katkı sağlayan hayırsever vatandaşlara teşekkür ederek, okulumuza kazandırılacak kütüphanenin hayırlı olmasını diledi.
Protokol törenine Vali Türker Öksüz başta olmak üzere İl Milli Eğitim Müdürü Muhammed Özdemirci, TOKİ Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu Müdürü Hanım Aktaş, TYSD Burdur Şubesi Başkanı Işık Berberoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Aynur Çöllü, Aysel İyigün katıldı.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, hayırsever vatandaşlara teşekkür ederek, "Bucaklı hayırsever vatandaşlarımızın Bucak sevgisi devam ettiği sürece ilçemizin sırtı yere gelmeyecektir." dedi.
Hayırsever iş adamı Osman Nuri Bakırcı tarafından Bingöl merkez Güveçli köyü ve Sancak belldesinde yapılacak olan 8 derslikli ortaokul protokolünü Vali Ahmet Hamdi Usta ile birlikte imzaladı.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Yorumlar (0)