Güvenlik güçlerimiz tarafından vatandaşlarımızın huzuru ve trafik güvenliğinin sağlanmasına yönelik yürütülen uygulamalara kapsamlı bir şekilde devam edilmektedir.
Bu kapsamda İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından sorumluluk bölgelerinde 01-02 Temmuz 2020 tarihlerinde Turizm Seyahat Güvenliğinin Sağlanmasına Yönelik Denetim yapılmıştır.
21Trafik ekibi ve 44 personelin katılımı ile yapılan denetimlerde (466) araç kontrol edilmiş, (3) araç sürücüsüne/sahibine (396 TL), diğer ceza maddelerinden (12) araç sürücüsüne/sahibine (22.745 TL) olmak üzere toplamda (15) araç sürücüsüne/sahibine (23.141 TL) İdari para cezası karar tutanağı tanzim edilerek (5) araç trafikten men edilmiştir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Bilecik’in Söğüt ilçesinde trafik güvenliğini tehlikeye atan şüpheli yakalandı.
Balıkesir’de “Karayolu Trafik Güvenliği ve Karayolu Trafik Haftası” kapsamında Çocuk Trafik Eğitim Parkında program düzenlendi. Programa katılan minikler akülü araba ve motosiklet kullanarak trafik kurallarını uygulamalı öğrendiler.
Altınyayla İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 26 Nisan 2024 tarihinde Şehit Kadir Eraslan Anadolu Lisesi öğrencilerine trafik eğitimi verildi. Detaylar haberimizde...
Antalya’nın Alanya ilçesinde trafik güvenliğini tehlikeye sokan ve kendisini takip eden motorize polisin üzerine motosikletini süren sürücünün yaptığı yanına kalmadı.
Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi Dönem 1 öğrencileri tarafından, Dr. Öğretim Üyesi Hülya Kayılıoğlu koordinasyonunda ‘Minik Yolculara Büyük Koruma’ konulu çocukluk çağında araba koltuğu kullanımının önemine yönelik ailelere bilgilendirme yapıldı.
Burdur Valisi Türker Öksüz, "2024 - 2027 Yılları Trafik Güvenliği Eylem Planı" kapsamında düzenlenen toplantıya başkanlık etti. Toplantıda Burdur'da yapılacak çalışma ve düzenlemeler ile alınacak tedbirler görüşüldü.
Yorumlar (0)