Burdur İl Özel İdaresi, köylerin altyapı ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kuyubaşı Köyü'nde 1500 metrekare kilit parke çalışması tamamlandı.
Burdur İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Kuyubaşı Köyü'nde köy sakinlerimizin talebi üzerine 1500 metrekare kilit parke çalışması yaptık. Çalışmamız tamamlandı ve köyümüze hayırlı olsun" dedi.
Ertilav, açıklamasında ayrıca, "İl Özel İdaresi olarak, köylerimizin altyapı ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.
Trafik kazası geçirdikten sonra darp edilen futbolcunun davası başladı. futbolcuya aldıran şahıs hakim karşısına çıktı.
Isparta Orman Bölge Müdürlüğü, ormanların korunması ve geliştirilmesi için Aşağı Gökdere Köyü'nde köylülerle bir araya geldi. Toplantıda orman emvali üretimi ve köylülerin sosyal ekonomik kalkınması gibi konular ele alındı.
Kütahya Merkez İnköy İlkokulunda öğrenci sıralarının bakımlarının yapıldığı bildirildi.
Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Günalan Köyü'nde 500 metre uzunluğunda sıcak asfalt çalışmasının başladığını duyurdu. Detaylar için tıklayın!
Çekmeköy'de, Muharrem ayı aşure ile bereketlendi. İlçenin dört bir yanına kurulan alanlarda binlerce vatandaşa aşure ikramı yapıldı.
Osmangazi Belediyesi, Köyümüzde Şenlik Var projesi ile Osmangazi'nin dağ ve ova köylerini müzik, dans ve gastronominin yanı sıra birbirinden eğlenceli oyun ve yarışmalar ile buluşturuyor.
Yorumlar (0)