Burdur Valisi Türker Öksüz, İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde yapımı tamamlanan ve inşaat çalışmaları devam eden okul binalarında incelemelerde bulundu.
Burdur Valisi Türker Öksüz, İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde yapımı tamamlanan ve inşaat çalışmaları devam eden okul binalarında incelemede bulundu.
İncelemelerine restorasyon ve güçlendirmesi tamamlanan Kız Meslek Lisesi ile başlayan Vali Öksüz, programına Kayışzade Hafız Osman Ortaokulu inşaatı ile devam etti.
Kısa süre içerisinde eğitim öğretime açılacak Kemal Solmaz Ortaokulu'nun son durumu ile Türk Hava Kurumu Ortaokulu inşaatını da yerinde inceleyen Vali Öksüz, İl Milli Eğitim Müdürü Muhammed Özdemirci ve İlgili birim yetkililerinden çalışmaların son durumuyla ilgili bilgi alarak, yakından takip edilmesini istedi.
Milli Eğitim Bakanlığı Belgelendirme Hizmet Birimi Tetkik görevlileri, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde bir denetim yaparak, Miraç Sünnetci’yi ziyaret etti.
Meslek Lisesi Mezunları için İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı'nda müthiş imkanlar! Asgari ücretten %30 fazla cep harçlığı ve 22.100 TL zaruri gider ödemesi...
Antalya ili Korkuteli Nazlı İrfan Önal İmam Hatip Ortaokulu; İlçe birincileri çıkaran, Fen ve Sosyal Bilimler Liselerine öğrenci yerleştiren, 15 kişilik sağlıklı ve ferah sınıf ortamında, Yabancı Dil Ağırlıklı (İngilizce ) nitelikli bir eğitim ortamı sunmaktadır.
Uşak, Düzce, Tunceli ve Sinop olmak üzere 4 ilin milli eğitim müdürü değişti. Atama kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen “Üçüncü Korkuteli Eğitim Şenliği” Kitap fuarı ile devam etti. 45 yayınevi, 39 yazarın, binlerce Kitap’ın yer aldığı kitap fuarı yoğun ilgi gördü.
Kırşehir'de Öğretmen Bedia Köksal Güler İlkokulu 4-A Sınıfı öğrencileri Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’e 'Minik Ahiler Masal Yazıyor' etkinliğiyle mektup yazdı.
Yorumlar (0)