Burdur İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 21 Kasım'da iki ayrı olayda silahla ateş açan şüpheliyi yakaladı. Şüpheli, ruhsatsız tabanca ve uyuşturucu madde ile birlikte tutuklandı.
EMNİYET EKİPLERİ SİLAHLA ATEŞ EDEN ŞAHSI YAKALADI
Burdur'da emniyet ekipleri tarafından Burdur genelinde suçun önlenmesi, olayların aydınlatılması ve suçluların yakalanmasına yönelik yürütülen çalışmalara kararlılıkla devam edilmektedir.
Bu kapsamda Burdur İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından, 21.11.2023 günü saat 01:40 sıralarında Emek Mah. 22034 Sokakta bina içerisinde silahla ateş edilmesi ve 21.11.2023 günü saat 04:30 sıralarında Üçdibek Mah. Ulu Cami meydanı üzerinde silahla ateş edilmesi suretiyle bir ikamet camının kırılması sonucu meydana gelen olaylar sonucu çalışma yapılmıştır.
Yapılan çalışmalar sonucu olayın failinin (K.A) isimli şahıs olduğu tespit edilmiştir. Aynı zamanda 3 farklı suçtan (Birden Fazla Kişiyle Silahla Tehdit, Basit Yaralama ve Hakaret) aranması bulunan firari şüphelinin yakalanmasına yönelik yürütülen teknik ve fiziki çalışmalar sonucu yapılan operasyon neticesinde saklandığı yerde yakalanarak adli makamlara sevk edilmek üzere gözaltına alınan şahıs TUTUKLANMIŞTIR.
Ayrıca yapılan aramada şahsın üzerinde 18,34 gram metamfetamin ve 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirilmiş, şahıs hakkında Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak suçu kapsamında işlem yapılmıştır.
Burdur'da Cuma günü evinden çıkan ve 2 gündür aranan 65 yaşındaki Alzheimer hastası Halil Alagöz, arazide ölü bulundu. Detaylar için tıklayın.
Burdur Bucak Antalya Karayolunda iki aracın karıştığı Trafik Kazasında 4 kişi yaralandı. Burdur Antalya karayolu üzerindeki kazanın detayları haberimizde...
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre Isparta ve Burdur çevrelerinde bugün saat 16:30 ile 19:30 arasında kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Detaylar burada...
Burdur'da gece saatlerinde kontrolden çıkan otomobil, park halindeki 3 araca çarptı. Sürücü olay yerinden kaçtı. Detaylar haberimizde...
Zehir tacirlerine darbe! 2 kişi cezaevinde! Burdur'da uyuşturucu ve kaçakçılıkla mücadele kapsamında 11-21 Mart 2024 tarihleri arasında düzenlenen operasyonlarda 24 şüpheli yakalanırken, 2'si tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Bucak'ta araç, karşıya geçmek isteyen öğrenciye çarptı - Burdur'un Bucak ilçesinde otomobilin, karşıdan karşıya geçen öğrenciye çarpması sonucunda kaza meydana geldi. Kazada kız öğrenci yaralandı.
Yorumlar (0)