Burdur’da otomobil ile motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Burdur’da bugün akşam saatlerinde Dere Mahallesi Eski Antalya Caddesi’nde meydana gelen kazada motosikletle otomobil çarpıştı. Kazda motosiklette bulunan iki kişi yaralandı. Yaralılar Ambulanslarla Burdur Devlet Hastanesi’ne götürülerek tedaviye alındı.
Yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.
burduryenigün
Burdur'da motosiklet ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada anne ve kızı yaralandı.
Burdur'da motosiklet sürmeyi öğrenmek isteyen hevesli genç, direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu, arkadaşının motoruyla levhaya çarptı. İşte detaylar...
Burdur’da meydana gelen trafik kazasında yaralanan 75 yaşındaki Yusuf Şener yüzündeki maskesini bir an olsun yüzünden çıkarmadı.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur Karamanlı'da meydana gelen kazada, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu 4'ü çocuk 8 kişi yaralandı. Yaralıların sağlık durumu iyi. Detaylar burada.
Burdur-Yeşilova karayolunda tırı sollamak isteyen otomobilin karşı şeritten gelen araçla çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi yaralandı. Kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.
Yorumlar (0)