İl Koordinasyon Kurulu 2024 Yılı Birinci Dönem Toplantısı Yapıldı
Burdur Valisi Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2024 yılı birinci dönem toplantısı Burdur İl Özel İdaresi Meclis Salonu'nda gerçekleşti.
Toplantıda, Burdur genelindeki yatırımlar kapsamlı şekilde sunumlarla anlatıldı ve kurumlar arasında koordinasyonu gerektiren konular görüşüldü.
Vali Türker Öksüz, yaptığı konuşmada 2024 yılını Burdur için en verimli ve başarılı bir şekilde tamamlamayı hedeflediklerini ifade etti. Öksüz, toplantının ve alınacak kararların hayırlı olmasını diledi.
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Onikişubat’ın en işlek arterlerinden Av. Mehmet Ali Kısakürek Caddesi’nde deforme olan kısımları sıcak asfaltla yeniledi.
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Bucak Anadolu Lisesi ve diğer eğitim yatırımları hakkında açıklamalarda bulundu. İhale tarihleri ve detaylar burada.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem toplantısı gerçekleşti. Toplantıda 2024 yılı yatırımları ele alındı.
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Burdur'daki yeni okul projeleri ve devam eden eğitim yatırımlarını açıkladı. İhale tarihleri belirlendi!
Samsun İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mustafa Uras, “Samsun Şehir Hastanemize planlanan yeni tıbbi cihaz yatırımı 100 milyon TL’yi aştı.
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, Burdur'un yatırım teşvikinde beşinci bölgeye yükseltilmesini ve yeni organize sanayi bölgesi kurulmasını istedi. Detaylar burada...
Yorumlar (0)