Burdur’dan 11 gönüllü öğretmen daha deprem bölgesindeki çalışmalara destek olmak amacıyla Hatay’a gitti.
Kahramanmaraş merkezli ve 11 ilde yıkıma neden olan depremlerin ardından Burdur’dan çok sayıda gönüllü deprem bölgesine giderek çalışmalara destek veriyor. Burdur’da görev yapan 11 gönüllü öğretmende bugün deprem bölgelerinden Hatay’daki çalışmalara destek amacıyla dualarla yola çıktı.
Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “11 gönüllü öğretmenimizi daha afet bölgesine dualarla uğurladık. Deprem bölgesinde yapılan çalışmalara destek olmak amacıyla 11 gönüllü öğretmenimiz Hatay iline gitmek üzere yola çıktı.” denildi.
Meslek Lisesi Mezunları için İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı'nda müthiş imkanlar! Asgari ücretten %30 fazla cep harçlığı ve 22.100 TL zaruri gider ödemesi...
Burdur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, 16-20 Kasım 2023 tarihinde Estonya'da yapılacak olan Robotex yarışmasında ülkemizi temsil edecek. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz!
Burdur İl Milli Eğitim Müdürü Muhammed Özdemirci, Mehmet Akif Ersoy Halk Eğitim Merkezi'ni ziyaret ederek açılan kursları ve gerçekleştirilen çalışmaları yakından inceledi.
Burdur İl Milli Eğitim Müdürü Muhammed Özdemirci, Gazi İlkokulu idarecileri ve öğretmenleriyle bir araya gelerek eğitim öğretim faaliyetlerini değerlendirdi.
Muhammed Özdemirci, 25 Ağustos 2023 tarihi itibariyle Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başladı.
Nesrin Kakırman'ın yerine Burdur İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Muhammed Özdemirci kimdir? İşte biyografisi....
Yorumlar (0)