Burdur Devlet Hastanesi’nde pandemi kuralları kapsamında hamile kadınlar için eğitmenler eşliğinde gebe okulunda eğitimler sürüyor.
Hastaneden yapılan açıklamada “22.02.2023 tarihinde pandemi kuralları kapsamında, Hastanemiz gebe okulunda gebelerimizin katılımıyla, gebe okulu eğitimi yapıldı. Eğitmenlerimiz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Hacer İpek Uysal, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Büşra Kanyıldız, Diyetisyen Atike Yılmaz, Fizyoterapist Şerife Nida Aycan, Ebe Merve Karadağ, Hemşire Ayşe Karagüzel, Hemşire Zehra Arayıcı ve Emzirme Danışmanı Hemşire Zahide Arıkaya’ nın sunumlarının ardından, okulumuza devam eden ve dersleri biten gebelerimize Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nilgün Mutlu tarafından katılım belgeleri verildi. Gebelerimize doğum salonu gezdirildi.” ifadeleri kullanıldı.
Heyecan verici haber! Burdur'a 117. Dönem DHY Kurası ile 3 pratisyen hekim ve 3 uzman hekim olmak üzere toplam 6 yeni doktor kadrosu açıldı.! #Burdur #DoktorAtama #DHY #Sağlık #Hekim #MustafaOğuz
Burdur Devlet Hastanesi'nde Diyaliz Ünitesi Soruşturması Sekreter ve elektrik teknisyeni serbest bırakılırken, makine mühendisleri Y.A ile G.A.S. taksirle ölüme sebebiyet verme ve yaralanmaya sebep olma suçlarından tutuklandı.
Burdur'da hizmet veren Burdur Devlet Hastanesinde, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dorukhan Demir hasta kabulüne başladı.
Burdur'da hizmet veren Burdur Devlet Hastanesinde, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Nihal Mutlu hasta kabulüne başladı.
Burdur Devlet Hastanesi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Beyin Cerrahi Uzmanı Can Kıvrak hasta kabulüne başladı.
Burdur'da hizmet veren Burdur Devlet Hastanesi, uzman hekimlerle kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
Yorumlar (0)