Burdur Devlet Hastanesi kadrosu güçlenmeye devam ediyor. 5 Pratisyen Hekimimiz Göreve Başladı.
Yeni atanan hekimler ;
Dr.Hakan Karanfil
Dr.Pelin Özkan
Dr.Demet Yağcı
Dr.Recep Furkan Kutlu
Dr.Oğuz Uğurlu
Konu ile ilgili Burdur Devlet Hastanesi tarafından yapılan açıklamada ,"Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurası ile hastanemize atanan 5 pratisyen hekimimiz göreve başlamışlardır.Mesleğe yeni atanan hekimlerimize başarılar diler, İlimiz ve hastalarımız için hayırlı olmasını temenni ederiz." denildi.
Heyecan verici haber! Burdur'a 117. Dönem DHY Kurası ile 3 pratisyen hekim ve 3 uzman hekim olmak üzere toplam 6 yeni doktor kadrosu açıldı.! #Burdur #DoktorAtama #DHY #Sağlık #Hekim #MustafaOğuz
Burdur Devlet Hastanesi'nde Diyaliz Ünitesi Soruşturması Sekreter ve elektrik teknisyeni serbest bırakılırken, makine mühendisleri Y.A ile G.A.S. taksirle ölüme sebebiyet verme ve yaralanmaya sebep olma suçlarından tutuklandı.
Burdur'da hizmet veren Burdur Devlet Hastanesinde, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dorukhan Demir hasta kabulüne başladı.
Burdur'da hizmet veren Burdur Devlet Hastanesinde, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Nihal Mutlu hasta kabulüne başladı.
Burdur Devlet Hastanesi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Beyin Cerrahi Uzmanı Can Kıvrak hasta kabulüne başladı.
Burdur'da hizmet veren Burdur Devlet Hastanesi, uzman hekimlerle kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
Yorumlar (0)