Burdur Eczacı Odası Başkanı Ecz. Ferdi Demirol ve Yönetim Kurulu, geçtiğimiz hafta Yeşilova, Tefenni ve Çavdır ilçelerine ziyaretlerde bulundu. Ziyaretler kapsamında, ilçe belediye başkanlarıyla bir araya gelen heyet, göreve yeni seçilen başkanlara hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Ziyaretlerde Burdur Eczacı Odası Başkanı Ecz. Ferdi Demirol'a Yönetim kurulu Ecz. Muhammed Sedat AYAN , Ecz. Kemal CANTÜRK, Ecz. Engin TÜREL, Ecz. Hakan YALÇINER, Ecz. Emin KORKMAZ, Ecz. Duygu MUTLU TUGRUL eşlik etti.
Burdur Eczacı Odası Başkanı, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
"Yeşilova, Tefenni ve Çavdır ilçelerimizi ziyaret ederek ilçe belediye başkanlarımızla bir araya geldik. Göreve yeni seçilen başkanlarımız Okan Kurd ve Ali Okan Yücel ile yeniden göreve seçilen başkanımız Ümit Alagöz'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk."
Ziyaretler sonrasında, Yeşilova Belediye Başkanı Okan Kurd, Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz ve Çavdır Belediye Başkanı Ali Okan Yücel'e misafirperverliklerinden dolayı teşekkür edildi.
Diyarbakır'da gerçekleştirilen Türk Eczacılar Birliği (TEB) 44. Dönem 1. Bölgelerarası Toplantısı'na Türkiye'nin dört bir yanından Eczacı Odaları katıldı.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, düzenlediği basın toplantısında emeklilere yönelik müjdeyi açıkladı.
Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Hürmetçi Mahallesi’nde bulunan MANDAM Süt İşleme Tesisi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ziyarette Başkan Özdoğan’a İl Tarım ve Orman Müdürü Bülent Saklav ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Doç. Dr. Şükrü Dursun eşlik etti.
Hizmet-İş Sendikası Kütahya Şube Başkanı Selahattin Ödemiş ve sendika temsilcilerinden oluşan heyet, belediye personeline ödemesi gerçekleştirilen bayram ikramiyeleri için, Belediye Başkanı Eyüp Kahveci’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri’yi kucaklayan hizmetlerinin yanı sıra her kesimden ziyaretçilerini makamında ağırlamaya devam ederken, Hurdacılar Kooperatifi Başkanı Bahattin Öztürk Yıldız ve beraberindekileri kabul etti.
Yorumlar (0)