CHP Burdur Gençlik Kolları'ndan Ankara çıkartması! 19 Mayıs 1919'un 105. Yılında CHP Burdur Gençlik Kolları 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'ını kutlamak ve Atatürk'ün huzuruna yürümek üzere Ankara'ya çıkartma yaptı.
Büyük bir kalabalıkla Ankara'da bulunan CHP Burdur Gençlik Kolları, 81 ilin katıldığı onbinlerce genç, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik ile birlikte Güvenpark'tan Anıtkabir'e yürüyerek Büyük Gençlik Yürüşüne katılım sağladı.
Program CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in gençlere hitabıyla, Anıtkabir'de Atatürk'ün huzurunda çekilen hatıra fotoğrafları, ve CHP Burdur Gençlik Kolları'nın CHP Genel Merkez ziyareti ile sonlandı.
Burdur'da seçim startını veren CHP İl Başkanı Anıl Gün ve beraberindeki CHP’li gençler, ilk kez oy kullanacak seçmenlerden destek istiyor.
CHP Burdur İl Gençlik Kolları “Güç Sende Senin Elinde” adlı saha çalışmasına devam ediyor.
CHP Burdur Gençlik Kolları Başkanlığı görevine Anıl Gün, atandı.
Erzurum’un Oltu ilçesinde öğrenim gören bir grup öğrencinin Ankara hayali gerçek oldu.
Burdur Barosu Başkanı Avukat Ramazan Gedik ve beraberindeki heyet, 21 Mayıs tarihinde Anıtkabir'i resmi bir törenle ziyaret etti.
Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti.
Yorumlar (0)