Burdur

Burdur Göl Festivali Konser ile Sona Erdi

Göl Festivali Konser ile Sona Erdi Burdur Gölü’nün çekilmesine dikkat çekmek amacıyla, Burdur Belediyesi tarafından düzenlenen Burdur Göl Festivali, Rıdvan Yıldırım konseri ile sona erdi.

Burdur Göl Festivali Konser ile Sona Erdi

Göl Festivali Konser ile Sona Erdi

Burdur Gölü’nün çekilmesine dikkat çekmek amacıyla, Burdur Belediyesi tarafından düzenlenen Burdur Göl Festivali, Rıdvan Yıldırım konseri ile sona erdi.

Göl Festivali etkinlikleri kapsamında düzenlenen spor müsabakaları, sanatsal faaliyetler ve sosyal etkinlikler ile gerçekleştirilen festivalde, son olarak ünlü şarkıcı Rıdvan Yıldırım konser verdi. Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen konsere Burdurlular ve gençler büyük ilgi gösterdi. Rıdvan Yıldırım’ın sahne aldığı konser öncesi konuşma yapan Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Tüm sanatçılarımızın katkısıyla biz sesini duyurmaya çalıştığımız Burdur Gölü’nün olduğu gibi, Salda Gölü’nün sesine de kulak verecekler. Bunu da başaracağız halkımız ve sanatçılarımızın destekleriyle. göller kurumasın, göller çocuklarımıza kalsın istiyoruz.” Şeklinde konuştu.

Mesai Arkadaşının Doğum Gününü Unutmadı

Konuşmasının ardından Burdur Belediyesi Kültür ve Sosyal işler’den sorumlu Ferit Çelikbaş’ın da doğum gününü kutlayarak festival boyunca düzenlediği etkinlik ve organizasyonlardan dolayı teşekkür eden Başkan Ercengiz, “Burdur gölünün çekilmesine dikkat çekmek amacıyla düzenlediğimiz festivalimizde, festivalimizin etkinliklerinin düzenlenmesinde gece gündüz demeden çalışan bir de ekibimiz var. Bu kardeşlerimiz çoğu zaman hepimizden önce buralara gelip, hepimizden sonra buradan ayrılıyorlar. Bunlardan birisi olan ve 6 yıldır da mesai arkadaşım olan dostumun doğum günü. Çocuklarıyla doğum gününü kutlamak varken, bugün bizlerle birlikte bu organizasyonu, bu güzel konseri sizlerle buluşturabilmek için sabahtan beri gayret gösteriyor. Doğum günün kutlu olsun, emeklerine sağlık.” diyerek tebrik etti.

Burdur Gölü için gösterdiği çabası artık Türkiye genelinde bilinen Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e 10.000 kişinin imzaladığı Burdur Gölü Kurumasın imza kampanyası tablosu armağan edildi. Ünlü Şarkıcı Rıdvan Yıldırım’ın hareketli şarklıları ile keyifli vakit geçiren katılımcılar, konserin sonlarına doğru Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ile birlikte karşılıklı oynadılar.

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Şarkıcı Sefo, Aydın'ı coşturmaya geiyor
Bölgesel

Şarkıcı Sefo, Aydın'ı coşturmaya geiyor

Ünlü şarkıcı Sefo, Aydın'a geliyor

Antalya'da dev kadro konser hazırlığı
Etkinlik

Antalya'da dev kadro konser hazırlığı

Kemer'de 110 kişilik dev kadrodan konser hazırlığı

Bucak'ta 30 Ağustos Zafer Bayramı TRT Konseriyle Kutluyor
Etkinlik

Bucak'ta 30 Ağustos Zafer Bayramı TRT Konseriyle Kutluyor

Bucak Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramını TRT ses ve saz sanatçılarının sahne alacağı ücretsiz bir halk konseriyle kutluyor.

Erzurum'da Alişan Rüzgarı
Bölgesel

Erzurum'da Alişan Rüzgarı

86 bin kişi Alişan’ı coşkuyla izledi

Keçiören’de Coşkulu Konser
Etkinlik

Keçiören’de Coşkulu Konser

Keçiören Belediyesi tarafından Atapark Mahallesi’nde düzenlenen konserde vatandaşlar keyifli anlar yaşadı.

Düzce Hüsnü Şenlendirici ile coştu
Etkinlik

Düzce Hüsnü Şenlendirici ile coştu

Dünya Düzce Günleri 6. gününde Hüsnü Şenlendirici’nin sahneye çıkması ile Anıtpark Düzcelilerle doldu taştı. Detaylar haberimizde...