Burdur Karamanlı ilçesinde yapımı planlanan kapalı yüzme havuzu inşaatı başlıyor. İnşaat çalışması ile ilgili açıklama Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu'ndan geldi.
Kentteki eski soğuk hava deposunun yıkılarak yerine kapalı yüzme havuzu inşaatının başlayacağını duyuran Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, ilçe halkına müjdeli haberi verdi.
Tüm gençlere ve tüm halka hayırlı olmasını dileyen Başkan Fatih Selimoğlu yaptığı açıklamada, “Eski soğuk hava deposunu yıkarak yerine Kapalı Yüzme Havuzunun İnşaatına başlıyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından yapılacak olan Yüzme Havuzu için Bakanımıza, Milletvekilimize, İl ve İlçe Başkanımıza ve Emeği geçenlere teşekkür ederim. Kapalı Yüzme Havuzumuz Çocuklarımıza, Gençlerimize ve Tüm Halkımıza Hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.
Karamanlı Belediyesi 15 Temmuz ruhunu baştan yaşamak için bu gün düzenlenecek olan program kapsamında bir araya gelecek.
Karamanlı ilçesinde, bir mermer ocağının pasalarının döküldüğü alanda oluşan büyük çatlak ve toprak kaymaları, halk arasında büyük bir endişeye yol açtı.
Karamanlı Belediyesi, eski belediye başkanı Ahmet Avcıoğlu'nun adını bir cevizliğe vererek anısını yaşatıyor. Başkan Avcıoğlu'nun hizmetlerini ve vefatını onurlandırmak için "Ahmet Avcıoğlu Cevizliği" projesi hayata geçirildi.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Gökpınar'dan getirilen yeni içme suyu kaynağı ile ilçenin su ihtiyacının karşılanacağını duyurdu.
Karamanlı Belediyesi tarafından inşa edilen son 11 sanayi dükkanı ihale yoluyla satışa sunuluyor. %10 peşinat ve 24 ay vade imkanıyla dükkan sahibi olma fırsatını kaçırmayın!
Çamlık Aile Çay Bahçesi'nde inşaatı devam eden modern cafe, Temmuz ayında tamamlanarak Karamanlı'ya yeni bir buluşma noktası olacak.
Yorumlar (0)