Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur Milletvekili A. Adayı İzzet Akbulut, 'Halka vekil olarak hizmet etmeye talibiz!' dedi.
İl Başkanlığı döneminde gerçekleştirdiği realist konuşmalarla ve yaptığı ziyaretlerle partili partisiz bir çok kesimde adından sıkça söz ettiren, halkın bu yolda takdir ettiği isimlerin başında gelen vekil adayı Akbulut, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda Burdur'un tüm ilçelerine giderek vatandaşı ziyaret eden Akbulut, sorun, öneri ve talepleri de yerinde dinleyerek halka vaatlerini anlatıyor. Akbulut konuyla alakalı Halka hizmet etmek için var gücüyle çalıştığını ifade ederek" Hiç kimseyi ötekileştirmeden hiç bir ilçemizi ayırt etmeden bu şehre içimizdeki aşk, heyecan ve gençliğimizin dinamikliği ile hizmet etmeye talibiz." dedi.
CHP Burdur İl Başkanı olarak adından söz ettiren İzzet Akbulut, aday adaylığı için istifa etmişti. Akbulut, bugün milletvekili adayı olabilmek için resmi başvuruda bulundu.
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, sokak hayvanlarının öldürülmesini öngören yasa teklifine tepki gösterdi. Akbulut, Burdur Belediyesi'nin sokak hayvanları için yürüttüğü çalışmanın örnek alınması gerektiğini belirtti.
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, Karakent ve İlyas Köyü'nde vatandaşlarla buluştu. Akbulut, köylerin sorunlarını dinledi ve çözüm yolları arayacağını belirtti. Detaylar için tıklayın!
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, Burdur'un yatırım teşvikinde beşinci bölgeye yükseltilmesini ve yeni organize sanayi bölgesi kurulmasını istedi. Detaylar burada...
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, DSİ Genel Müdürü Mehmet Akif Balta ile görüştü. 2025 yatırım planına dahil edilecek baraj projeleriyle Burdur Merkez ve Bucak ilçesinin içme suyu sorunlarına çözüm getiriliyor. Detaylar için tıklayın.
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, TBMM'de yaptığı konuşmada Burdur Gölü'nün kuruma tehlikesine ve Burdur'un içme suyu sorununa dikkat çekti.
Yorumlar (0)