Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur Milletvekili Aday Adayı Recep Mutlucan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Meçikoğlu, Burdur Milletvekili Aday Adayı Sn. Recep Mutlucan'a siyasi yaşamında başarılar dileyerek, seçim sürecinin herkes için hayırlı uğurlu geçmesini umduklarını belirtti.
Ziyarette Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kurt da hazır bulundu.
Burdur'dan Milletvekilliği aday adaylık başvurusu yapan CHP Burdur Milletvekili Aday Adayı Recep Mutlucan, NNC Medya'yı ziyaret etti.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, oğlu İsmet'in düğün merasimine tüm Bucak halkını davet ediyor. Detaylar ve düğün programı için tıklayın.
Sosyal Güvenlik Merkezi Bucak İlçe Müdürü Selçuk Aytaç ve Burdur İl Özel İdaresi Yazı İşleri Müdürü Cemal Acar, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.
TKDK Burdur İl Koordinatörü Mesut Yıldıran, MHP Bucak İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Öztürk ile birlikte Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.
Burdur'un Bucak ilçesinde görev yapan muhtarlar, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ederek ilçe ile ilgili görüş ve önerilerini paylaştı.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu ve heyeti, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde gerçekleşen Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kurulu'nun (OSBÜK) 22. Olağan Genel Kurulu'na katıldı.
Yorumlar (0)