Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, Danışman Deniz Tunç, Burdur Sevgi Çiçekleri Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi Sahibi Abdullah Bülbül, İş İnsanı Aykut Minaz ile birlikte, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı
Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Meçikoğlu, nazik ziyaretlerinden ötürü; CHP Burdur Milletvekili Sn. İzzet Akbulut'a ve beraberindeki misafirlere teşekkür etti.
Ziyarette Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Süleyman Duran ve Bucak Organize Sanayi Bölgesi Muhasebe Müdürü Yavuz Tülü de hazır bulundu.
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, sokak hayvanlarının öldürülmesini öngören yasa teklifine tepki gösterdi. Akbulut, Burdur Belediyesi'nin sokak hayvanları için yürüttüğü çalışmanın örnek alınması gerektiğini belirtti.
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, Karakent ve İlyas Köyü'nde vatandaşlarla buluştu. Akbulut, köylerin sorunlarını dinledi ve çözüm yolları arayacağını belirtti. Detaylar için tıklayın!
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, Burdur'un yatırım teşvikinde beşinci bölgeye yükseltilmesini ve yeni organize sanayi bölgesi kurulmasını istedi. Detaylar burada...
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, DSİ Genel Müdürü Mehmet Akif Balta ile görüştü. 2025 yatırım planına dahil edilecek baraj projeleriyle Burdur Merkez ve Bucak ilçesinin içme suyu sorunlarına çözüm getiriliyor. Detaylar için tıklayın.
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, TBMM'de yaptığı konuşmada Burdur Gölü'nün kuruma tehlikesine ve Burdur'un içme suyu sorununa dikkat çekti.
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur Milletvekili İzzet AKBULUT'A Burdur için güncel öneri ve taleplerini iletti.
Yorumlar (0)