Burdur

Burdur Valisi Arslantaş Pandemi Denetiminde

Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş Sağlık İçin Hepimiz İçin mottosu ile 81 İlde eş zamanlı olarak yaşamın tüm alanlarını kapsayacak şekilde yapılan genel Pandemi denetimlerine katıldı.

Burdur Valisi Arslantaş Pandemi Denetiminde

Koranavirüs salgınıyla mücadele amacıyla gerek işletme sahiplerinin ve hizmet sağlayıcıların gerekse vatandaşlarımızın bilinçlendirilerek tedbir ve kurallara en üst seviyede uymalarını sağlamak amacıyla yapılmaya devam eden Pandemi denetimleri kapsamında sahada denetlemeler yoğun bir şekilde devam ediyor.

Bu kapsamda İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen genelge doğrultusunda İlimiz genelinde yapılan denetimlere başta Vali Arslantaş olmak üzere kaymakamlar belediye başkanları ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ve personeli köy/mahalle muhtarları meslek odaları genel kolluk birimleri ve özel kolluk görevlileri bizzat katıldılar.

Vali Arslantaş İl Merkezinde katıldığı denetimlerde sırasında esnaf ve vatandaşlara uyarılarda bulunarak başta maske hijyen ve sosyal mesafe olmak üzere tüm hizmet ve yaşam alanları için belirlenen kurallara hassasiyetle uymalarını istedi.

Esnaf denetimlerinin ardından Salı Pazarına geçen Vali Arslantaş burada Pazar girişinde bulunan kontrol noktasında görev yapan personelle görüşerek giriş alanında uygulanan tedbirlerle ilgili bilgi aldı. Pazar içinde esnaf ve vatandaşlarla da sohbet eden Vali Arslantaş maske konusunda uyarılarda bulundu.

Denetim sonunda basın mensuplarına açıklamada bulunan Vali Arslantaş Pandemi ile mücadele çalışmalarımızın sokakta nasıl devam ettiğini görmek için sahada olduklarını belirtti.

BURDURLU HEMŞERİLERİMİZ KURALLARA SIKI SIKIYA UYMA GAYRETİ İÇERİSİNDELER. Vali Arslantaş basın mensuplarına yaptığı açıklamada Sağlık İçin Hepimiz İçin mottosuyla yine alanlardayız. Vatandaşımıza maske mesafe ve hijyen kurallarına uymayı tavsiye ediyoruz. Bugünde memnuniyetle ifade ediyorum ki Burdurlu hemşerilerimiz kurallara sıkı sıkıya uyma gayreti içerisindeler.

Burdurda hastanemizde yoğun bakımımızda herhangi bir sorunumuz yok. Şu anda hem sağlık personelimiz hem sağlık alt yapımız pandemi ile mücadele etmeye ve bunun yanında hayatın doğal akışı içinde gelişen diğer hastalıklarla mücadele etmeye yeterlidir yetkindir ve herhangi bir sağlık sorunu yakın zamanda öngörmüyorum. Vatandaşımız rahat olsun ama kurallara uymaya devam etsinler

Denetim sırasında Vali Arslantaşa İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Reha Sermed Aygören eşlik etti.

T.C. BURDUR VALİLİĞİ

İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

TEL : 0 248 233 10 79

FAX: 0 248 233 39 00

İyi Çalışmalar...

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Vali Ali Arslantaş'a Veda Programı ve Fahri Hemşehrilik Beratı
Bölgesel

Vali Ali Arslantaş'a Veda Programı ve Fahri Hemşehrilik Beratı

10 Ağustos 2023 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Vali olarak atanan Ali Arslantaş için Burdur'da düzenlenen veda programında Fahri Hemşehrilik belgesi takdim edildi.

Burdur Valisi Ali Arslantaş'tan Veda Mesajı
Bölgesel

Burdur Valisi Ali Arslantaş'tan Veda Mesajı

Burdur Valisi Ali Arslantaş, üç yıl süren görev süresinin sonunda ilimizden ayrılışını veda mesajıyla duyurdu. Arslantaş, Burdur'a ve Burdurlu hemşehrilerine teşekkürlerini sundu. Detaylar haberimizde...

Burdur Valisi Ali Arslantaş, veda ziyaretlerini sürdürdü
Etkinlik

Burdur Valisi Ali Arslantaş, veda ziyaretlerini sürdürdü

Burdur Valisi Ali Arslantaş'ın görevden ayrılması öncesinde İl merkezindeki kamu kurumları, odalar, siyasi partiler ve STK'ları ziyaret etti. İşte veda ziyareti detayları ve fotoğrafları

Vali Arslantaş'tan Kızılkaya'da Başkan Güngör'e veda ziyareti
Etkinlik

Vali Arslantaş'tan Kızılkaya'da Başkan Güngör'e veda ziyareti

Burdur Valisi Ali Arslantaş'ın Vali Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanmasının ardından Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay GÜNGÖR'e veda ziyaretinde bulundu.

Vali Arslantaş'tan Bucak TSO'ya veda ziyareti
Bölgesel

Vali Arslantaş'tan Bucak TSO'ya veda ziyareti

Vali Ali Arslantaş, Vali-Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanmasıyla Bucak Ticaret ve Sanayi Odası'na veda ziyareti gerçekleştirdi.

Burdur Valisi Ali Arslantaş İlçelerde Veda Ziyaretlerinde Bulundu
Bölgesel

Burdur Valisi Ali Arslantaş İlçelerde Veda Ziyaretlerinde Bulundu

Burdur Valisi Ali Arslantaş, üç yıl süren görev süresi boyunca İlçelerde yaptığı hizmetleri tamamlamak üzere veda ziyaretlerinde bulundu.