Burdur Valisi Türker Öksüz, İlçe ziyaretleri kapsamında Altınyayla'da Kaymakamlık, Gençlik Merkezi Spor Salonu, Hükumet Konağı ve Emniyet Amirliği ile Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret etti
Burdur Valisi Türker Öksüz İlçe ziyaretleri kapsamında Altınyayla İlçesine ziyarette bulundu.
Programına Kaymakamlık ziyaretiyle başlayan Vali Öksüz, Kaymakam V. Mustafa Tokel'den İlçenin genel durumu, yürütülen hizmet ve çalışmalarla ilgili kapsamlı brifing aldı.
Altınyayla programının devamında İlçe Gençlik Merkezi Spor Salonu ve Hükumet Konağı yeni hizmet binasının yapılacağı alanda incelemede bulunan Vali Öksüz, spor salonu incelemeleri sırasında öğrencilerle bir süre sohbet etti, verilen hizmetlerle ilgili yetkililerden bilgi alarak, öğrencilere kitap dağıttı.
Vali Öksüz İlçe programı kapsamında Altınyayla İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret ederek İlçenin genel asayiş durumu ve yürütülen güvenlik hizmetleriyle ilgili brifing aldı.
Burdur Ziraat Odası Başkanı Kemal Kubilay, Vali Dr. Türker Öksüz ile süt ve fasulye üreticilerinin sorunlarını görüştü. Üreticilerin yaşadığı sıkıntılar ele alındı.
Vali Dr. Türker Öksüz, Yeşilova Niyazlar Köyü'nde düzenlenen Geleneksel Aşure etkinliğine katılarak Muharrem Ayı'nın ve Aşure Gününün önemini vurguladı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yıl dönümü dolayısıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Burdur İl Temsilciliğine ziyarette bulundu.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem toplantısı gerçekleşti. Toplantıda 2024 yılı yatırımları ele alındı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Antalyaspor Teknik Direktörü Alex de Souza'yı Burdur'daki kamp tesislerinde ziyaret ederek yeni sezonda başarılar diledi. Detaylar haberimizde...
Burdur Valisi Türker Öksüz, yönetim bilimleri dalında doktora tezini başarıyla savunarak "Dr." unvanını aldı. Sınır güvenliği konulu teziyle akademik camiada da adından söz ettiren Vali Öksüz, Burdur'da da önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor.
Yorumlar (0)