Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur'un Bucak ilçesine yaptığı ziyaret kapsamında, Bucak'ta emniyet müdürlüğü binasının yapılacağı alanda incelemede bulundu.
Bugün Bucak ilçesine beraberinde AK Parti Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz ile birlikte ziyaret gerçekleştiren Burdur Valisi Türker Öksüz, Sanayi Sitesi yakınında emniyet müdürlüğü binasının yapılacağı alanda incelemede bulundu.
Burdur Ziraat Odası Başkanı Kemal Kubilay, Vali Dr. Türker Öksüz ile süt ve fasulye üreticilerinin sorunlarını görüştü. Üreticilerin yaşadığı sıkıntılar ele alındı.
Vali Dr. Türker Öksüz, Yeşilova Niyazlar Köyü'nde düzenlenen Geleneksel Aşure etkinliğine katılarak Muharrem Ayı'nın ve Aşure Gününün önemini vurguladı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yıl dönümü dolayısıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Burdur İl Temsilciliğine ziyarette bulundu.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem toplantısı gerçekleşti. Toplantıda 2024 yılı yatırımları ele alındı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Antalyaspor Teknik Direktörü Alex de Souza'yı Burdur'daki kamp tesislerinde ziyaret ederek yeni sezonda başarılar diledi. Detaylar haberimizde...
Burdur Valisi Türker Öksüz, yönetim bilimleri dalında doktora tezini başarıyla savunarak "Dr." unvanını aldı. Sınır güvenliği konulu teziyle akademik camiada da adından söz ettiren Vali Öksüz, Burdur'da da önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor.
Yorumlar (0)