Burdur Valisi Türker Öksüz, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere ziyaret gerçekleştirdiği Bucak İlçesinde, Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı ve Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.
Burdur Valisi Türker Öksüz, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere ziyaret gerçekleştirdiği Bucak İlçesinde, Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı, Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.
Bucak Kaymakamı Bayram Gale'yi makamında ziyaret eden Vali Öksüz, bu ziyaretin ardından Bucak Belediyesine geçerek Başkan Emrullah Ünal'la bir süre görüştü.
Vali Öksüz ziyareti sırasında, İlçede yürütülen çalışmalar ve Belediye tarafından yürütülen hizmetlerle ilgili Kaymakam Gale ve Başkan Ünal'dan bilgiler aldı.
Son ziyaretini Bucak Ticaret ve Sanayi Odası gerçekleştiren Vali Öksüz, Oda Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu ve yönetimine iade-i ziyarette bulundu.
Ziyarette Başkan Meçikoğlu, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası olarak yürüttükleri çalışmalarla ilgili Vali Öksüz'e bilgi verdi. Bucak ekonomisi, sanayi ve ticaret alanında İlçede öne çıkan sektörlerle ilgili konuların görüşüldüğü ziyarette, karşılıklı değerlendirme ve görüş alışverişinde bulunuldu.
Burdur Ziraat Odası Başkanı Kemal Kubilay, Vali Dr. Türker Öksüz ile süt ve fasulye üreticilerinin sorunlarını görüştü. Üreticilerin yaşadığı sıkıntılar ele alındı.
Vali Dr. Türker Öksüz, Yeşilova Niyazlar Köyü'nde düzenlenen Geleneksel Aşure etkinliğine katılarak Muharrem Ayı'nın ve Aşure Gününün önemini vurguladı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yıl dönümü dolayısıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Burdur İl Temsilciliğine ziyarette bulundu.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem toplantısı gerçekleşti. Toplantıda 2024 yılı yatırımları ele alındı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Antalyaspor Teknik Direktörü Alex de Souza'yı Burdur'daki kamp tesislerinde ziyaret ederek yeni sezonda başarılar diledi. Detaylar haberimizde...
Burdur Valisi Türker Öksüz, yönetim bilimleri dalında doktora tezini başarıyla savunarak "Dr." unvanını aldı. Sınır güvenliği konulu teziyle akademik camiada da adından söz ettiren Vali Öksüz, Burdur'da da önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor.
Yorumlar (0)