VALİ ÖKSÜZ'DEN KAMU BANKALARINA ZİYARET
Burdur Valisi Türker Öksüz, banka ziyaretlerinde bulundu.
Kamu Bankalarına ziyaret gerçekleştiren Vali Öksüz, sırasıyla Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank Burdur Şubelerini ziyaret etti.
Burdur'u tüm alanlarda yakından tanımaya devam eden Vali Öksüz, haftanın ilk günü İlimizde üretim ve istihdam sağlayan firmalar ile vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik finansman sağlayarak İlimizde ki ticari ve ekonomik hayata katkılar sağlayan Bankacılık sektörüne ziyaretler gerçekleştirdi.
Ziyaretine Halkbankla başlayan Vali Öksüz, Burdur Şube Müdürü Muhammet Ali Günay'la bir süre görüştü.
Bu ziyaretin ardından Ziraat Bankası ve Vakıfbank Burdur Şubesini ziyaret eden Vali Öksüz, şube müdürleri Buğrahan Üşenmez ve Ömer Sağdıc ile bir süre görüşerek çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Burdur Ziraat Odası Başkanı Kemal Kubilay, Vali Dr. Türker Öksüz ile süt ve fasulye üreticilerinin sorunlarını görüştü. Üreticilerin yaşadığı sıkıntılar ele alındı.
Vali Dr. Türker Öksüz, Yeşilova Niyazlar Köyü'nde düzenlenen Geleneksel Aşure etkinliğine katılarak Muharrem Ayı'nın ve Aşure Gününün önemini vurguladı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yıl dönümü dolayısıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Burdur İl Temsilciliğine ziyarette bulundu.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem toplantısı gerçekleşti. Toplantıda 2024 yılı yatırımları ele alındı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Antalyaspor Teknik Direktörü Alex de Souza'yı Burdur'daki kamp tesislerinde ziyaret ederek yeni sezonda başarılar diledi. Detaylar haberimizde...
Burdur Valisi Türker Öksüz, yönetim bilimleri dalında doktora tezini başarıyla savunarak "Dr." unvanını aldı. Sınır güvenliği konulu teziyle akademik camiada da adından söz ettiren Vali Öksüz, Burdur'da da önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor.
Yorumlar (0)