Burdur Valisi Türker Öksüz, makamında kabul ettiği randevular ve 2. OSB yönetim kurulu toplantısıyla yoğun mesaisine devam etti.
Burdur Valisi Sn. Türker Öksüz yoğun mesaisine devam ediyor.
Göreve başladığı günden itibaren yoğun bir tempoda mesai yapan Vali Öksüz, bugünde sabah bir dizi randevu kabulünün ardından 2. Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü'ne geçerek, OSB yönetim kurulu toplantısına katıldı.
Vali Öksüz randevular kapsamında Devlet Demir Yolları Afyon Bölge Müdürü Uğur Açıkgöz, Şehit Gazi Birlik Sendikası İl Temsilcisi Şehit Yakını Mahmut Pala ve sendika üyesi Şehit Yakını Arkın Şen'i, Türk Veteriner Hekimleri Birliği Vakfı Burdur Temsilcisi-MAKÜ Hayvan Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ali Reha Ağaoğlu ve Vakfın Isparta İl Temsilcisi Öğretim Görevlisi Harun Kara'yı, Büğdüzlüler Kuyumculuk Sahibi Ali Arslan ve Burdur Mehteran Takımı Mehter Başı Abdurrahman Uladı'yı makamında kabul etti.
Randevuların ardından Burdur 2. Organize Sanayi Bölgesine geçen Vali Öksüz'ün başkanlık ettiği OSB toplantısında bölgede yürütülmesi gereken çalışmalar, firmalar tarafından sunulan talepler ve toplantı gündeminde yer alan diğer maddelerek görüşülerek karara bağlandı.
Toplantıya 2. OSB Yönetim Kurulu Üyeleri BUTSO Başkanı Yusuf Keyik, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık ve Bölge Müdürü Bülent Arslanboğa katıldı.
Burdur Ziraat Odası Başkanı Kemal Kubilay, Vali Dr. Türker Öksüz ile süt ve fasulye üreticilerinin sorunlarını görüştü. Üreticilerin yaşadığı sıkıntılar ele alındı.
Vali Dr. Türker Öksüz, Yeşilova Niyazlar Köyü'nde düzenlenen Geleneksel Aşure etkinliğine katılarak Muharrem Ayı'nın ve Aşure Gününün önemini vurguladı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yıl dönümü dolayısıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Burdur İl Temsilciliğine ziyarette bulundu.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem toplantısı gerçekleşti. Toplantıda 2024 yılı yatırımları ele alındı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Antalyaspor Teknik Direktörü Alex de Souza'yı Burdur'daki kamp tesislerinde ziyaret ederek yeni sezonda başarılar diledi. Detaylar haberimizde...
Burdur Valisi Türker Öksüz, yönetim bilimleri dalında doktora tezini başarıyla savunarak "Dr." unvanını aldı. Sınır güvenliği konulu teziyle akademik camiada da adından söz ettiren Vali Öksüz, Burdur'da da önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor.
Yorumlar (0)