Burdur Valisi Türker Öksüz, öğleden sonra katıldığı Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği ve İl Özel İdaresi Encümen toplantılarına başkanlık etti.
Burdur Valisi Türker Öksüz, yoğun mesaisine öğleden sonra katıldığı Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği ve İl Özel İdaresi Encümen toplantıları ile devam etti.
İl Özel İdaresinde gerçekleşen toplantılarda, ķöy muhtarlıkları tarafından iletilen talepler ile, İl Özel İdaresi görev alanında kalan diğer konularla ilgili görüşülmesi gereken konular toplantı gündemi alınarak ayrı ayrı gorüşülerek karara bağlandı.
Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı Encümen Üyeleri İl Gene Meclis Üyesi Halil Çiçek, Halil Candan, Aziziye Köyü Muhtarı Ali Kozak, Çine Köyü Muhtarı Şükrü Köz'ün ve birlik personelinin katılımıyla gerçekleşirken,
İl Özel İdaresi Encümen Toplantısı Genel Sekreter Asım Ertilav, Altınyayla İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Ünal ve ilgili birim müdürlerinin katılımıyla gerçekleşti.
Burdur Ziraat Odası Başkanı Kemal Kubilay, Vali Dr. Türker Öksüz ile süt ve fasulye üreticilerinin sorunlarını görüştü. Üreticilerin yaşadığı sıkıntılar ele alındı.
Vali Dr. Türker Öksüz, Yeşilova Niyazlar Köyü'nde düzenlenen Geleneksel Aşure etkinliğine katılarak Muharrem Ayı'nın ve Aşure Gününün önemini vurguladı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yıl dönümü dolayısıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Burdur İl Temsilciliğine ziyarette bulundu.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem toplantısı gerçekleşti. Toplantıda 2024 yılı yatırımları ele alındı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Antalyaspor Teknik Direktörü Alex de Souza'yı Burdur'daki kamp tesislerinde ziyaret ederek yeni sezonda başarılar diledi. Detaylar haberimizde...
Burdur Valisi Türker Öksüz, yönetim bilimleri dalında doktora tezini başarıyla savunarak "Dr." unvanını aldı. Sınır güvenliği konulu teziyle akademik camiada da adından söz ettiren Vali Öksüz, Burdur'da da önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor.
Yorumlar (0)