VALİ ÖKSÜZ'DEN HUZUREVİ ZİYARETİ YAŞLILARIMIZIN HAYIR DUASINI ALDI
Burdur Valisi Türker Öksüz, Cuma günü Hilmi Hafize Evin Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine ziyaret gerçekleştirdi.
2023 yılı sonu itibariyle hizmet vermeye başlayan merkezde kapsamlı incelemede bulunan, verilen hizmetleri yerinde gören Vali Öksüz, ilk olarak bahçede vakit geçiren yaşlılarla bir süre kamelyada oturarak hasbihal etti.
Vali Öksüz ziyaretinin devamında huzurevi sakinlerinden Ahmet Arıkanoğlu ve Süheyla Bardaklı'yı kaldıkları yaşam evlerinde ziyaret etti.
Ziyaretine idari bina ve sosyal alanlarda yaptığı incelemelerle devam eden Vali Öksüz, ilk kabul sağlık birimi, spor salonu ve ortak dinlenme alanında bulunan yaşlılarımızla hasbihal ederek talep ve isteklerini dinledi, memnuniyetlerini dile getiren Huzurevi sakinlerine sağlık ve afiyet diledi.
Vali Öksüz'e ziyareti sırasında Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mukaddes Kılınç eşlik etti.
Burdur Ziraat Odası Başkanı Kemal Kubilay, Vali Dr. Türker Öksüz ile süt ve fasulye üreticilerinin sorunlarını görüştü. Üreticilerin yaşadığı sıkıntılar ele alındı.
Vali Dr. Türker Öksüz, Yeşilova Niyazlar Köyü'nde düzenlenen Geleneksel Aşure etkinliğine katılarak Muharrem Ayı'nın ve Aşure Gününün önemini vurguladı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yıl dönümü dolayısıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Burdur İl Temsilciliğine ziyarette bulundu.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem toplantısı gerçekleşti. Toplantıda 2024 yılı yatırımları ele alındı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Antalyaspor Teknik Direktörü Alex de Souza'yı Burdur'daki kamp tesislerinde ziyaret ederek yeni sezonda başarılar diledi. Detaylar haberimizde...
Burdur Valisi Türker Öksüz, yönetim bilimleri dalında doktora tezini başarıyla savunarak "Dr." unvanını aldı. Sınır güvenliği konulu teziyle akademik camiada da adından söz ettiren Vali Öksüz, Burdur'da da önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor.
Yorumlar (0)