Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur'un tarım ve hayvancılık potansiyelini artırmak için STK'larla işbirliğini güçlendiriyor.
VALİ ÖKSÜZ STK ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR KÖY-KOOP VE VETERİNER HEKİMLERİ ODASI'NI ZİYARET ETTİ
Burdur Valisi Türker Öksüz, STK ziyaretleri kapsamında Köy-Koop Birliği'ne ve Veteriner Hekimler Odası'na ziyarette bulundu.
Vali Öksüz, katıldığı toplantılar, kurumlardan aldığı brifingler, randevu kabulleri, muhtar görüşmeleri, kurum, ilçe, oda, osb ziyaretleri ile Burdur'u her alanda yakından tanımaya devam ediyor.
Bu kapsamında Salı günü Burdur Köy-Koop Birliğine ziyarette bulunan Vali Öksüz, Köy-Koop Başkanı Osman Bütüner ile İlimiz tarım ve hayvancılığı ile ilgili bir süre görüşerek birlik olarak yürüttükleri faaliyetler ve bağlı kooperatiflerle ilgili bilgiler aldı.
Vali Öksüz programının devamında Burdur Veteriner Hekimler Odası'na ziyarette bulunarak, Oda Başkanı Kazım Üstüner ve yönetimi ile bir süre görüştü. Ziyaret sırasında oda olarak yürüttükleri hizmetlerle ilgili bilgi alan Vali Öksüz, İlimiz tarım ve hayvancılık potansiyeli hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Burdur Ziraat Odası Başkanı Kemal Kubilay, Vali Dr. Türker Öksüz ile süt ve fasulye üreticilerinin sorunlarını görüştü. Üreticilerin yaşadığı sıkıntılar ele alındı.
Vali Dr. Türker Öksüz, Yeşilova Niyazlar Köyü'nde düzenlenen Geleneksel Aşure etkinliğine katılarak Muharrem Ayı'nın ve Aşure Gününün önemini vurguladı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yıl dönümü dolayısıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Burdur İl Temsilciliğine ziyarette bulundu.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem toplantısı gerçekleşti. Toplantıda 2024 yılı yatırımları ele alındı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Antalyaspor Teknik Direktörü Alex de Souza'yı Burdur'daki kamp tesislerinde ziyaret ederek yeni sezonda başarılar diledi. Detaylar haberimizde...
Burdur Valisi Türker Öksüz, yönetim bilimleri dalında doktora tezini başarıyla savunarak "Dr." unvanını aldı. Sınır güvenliği konulu teziyle akademik camiada da adından söz ettiren Vali Öksüz, Burdur'da da önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor.
Yorumlar (0)