Burdur / Ağlasun

Burdur Valisi Türker Öksüz, Ağlasun'da vatandaşla iç içe

Burdur Valisi Türker Öksüz, Ağlasun ilçesinde esnafları ve şehit ailesi ziyaret ederek, toplumun tüm kesimleriyle bir araya geldi.

Burdur Valisi Türker Öksüz, Ağlasun'da vatandaşla iç içe

VALİ TÜRKER ÖKSÜZ, AĞLASUNDA ESNAF VE AİLE ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Burdur Valisi Türker Öksüz, Ağlasun ilçesinde esnaf ve aile ziyaretlerinde bulundu.

Göreve başladığı gün yaptığı açıklamada, devletimizin her zaman vatandaşımızın hizmetinde ve yanında olduğunu hissettiren bir anlayışla çalışacaklarını ifade edan Vali Öksüz, bulduğu her fırsatta gerçekleştirdiği ziyaretlerle toplumun tüm kesimleri ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Ağlasun İlçesinde ziyaretlerde bulunan Vali Öksüz, Ağlasun Kaymakamı Tahir Demir'den aldığı brifingin ardından ilçe esnafını ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi.

Tek tek esnafları gezerek hayırlı işler dileyen Vali Öksüz, bu ziyareti öncesinde evlerinin önünde oturan bir ailenin sohbetine ortak olarak bir süre aile fertleriyle hasbihal etti.

Esnaf ziyaretinin ardından, 1990 tarihinde şehadet şerbetini içen Şehit Öğretmen Bayram Yeşil'in annesini evinde ziyaret eden Vali Öksüz, bir süre şehit ailesiyle görüşerek, herhangi bir talep ve isteği olup olmadığı sordu.

Ne yaparsak yapalım Aziz Şehitlerimize olan borcumuzun ödenmeyeceğini belirten Sn. Valimiz, "Ancak onların bize emaneti olan kıymetli ailelerine sahip çıkmak, her daim devletimizin yanlarında olduğunu hissettirmek bizim öncelikli görevimiz olacaktır" diyerek, kapılarının her daim kendilerine açık olduğunu belirtti.

Vali Öksüz Ağlasun ilçesindeki son aile ziyaretini Sakarca Mahallesinde ikamet eden Rabia Düzenli teyzeyi evinde ziyaret ederek tamamladı. Hayatımızda önemli bir yere sahip olan yaşlılarımızın her zaman saygı ve hürmete layık olduklarını vurgulayan Vali Öksüz, ziyaret ettiği Rabia teyzeyle bir süre sohbet ederek hayır duasını aldı.

Burdur Valisi Türker Öksüz, Ağlasun'da vatandaşla iç içeBurdur Valisi Türker Öksüz, Ağlasun'da vatandaşla iç içeBurdur Valisi Türker Öksüz, Ağlasun'da vatandaşla iç içeBurdur Valisi Türker Öksüz, Ağlasun'da vatandaşla iç içeBurdur Valisi Türker Öksüz, Ağlasun'da vatandaşla iç içeBurdur Valisi Türker Öksüz, Ağlasun'da vatandaşla iç içeBurdur Valisi Türker Öksüz, Ağlasun'da vatandaşla iç içeBurdur Valisi Türker Öksüz, Ağlasun'da vatandaşla iç içeBurdur Valisi Türker Öksüz, Ağlasun'da vatandaşla iç içeBurdur Valisi Türker Öksüz, Ağlasun'da vatandaşla iç içeBurdur Valisi Türker Öksüz, Ağlasun'da vatandaşla iç içe

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Burdur Valisi, Karacaören'deki eko turizm tesislerini inceledi
Bölgesel

Burdur Valisi, Karacaören'deki eko turizm tesislerini inceledi

Burdur Valisi Türker Öksüz, yeşil ormanlar arasında eşsiz manzarası ve doğal güzelliği ile öne çıkan Bucak Karacaören Barajı bölgesindeki eko turizm tesislerinde incelemelerde bulundu.

Karacaören'de yeni okul yakında hizmete açılacak
Yerel Yönetim

Karacaören'de yeni okul yakında hizmete açılacak

Burdur Valisi Türker Öksüz, Bucak ilçesi Karacaören Barajı Bölgesinde incelemelerde bulundu. Vali Öksüz, kısa süre içerisinde hizmete alınacak Karacaören Atatürk İlk-Ortaokulu'nda incelemeler yaptı.

Vali Türker Öksüz, Karamanlı'da
Bölgesel

Vali Türker Öksüz, Karamanlı'da

Burdur Valisi Türker Öksüz, Karamanlı İlçesini ziyaret ederek ilçenin genel durumu ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Burdur Valisi Türker Öksüz, Karamanlı İlçesine ziyarette bulundu.
Bölgesel

Burdur Valisi Türker Öksüz, Karamanlı İlçesine ziyarette bulundu.

Vali Öksüz'den Karamanlı İlçesine Ziyaret

Burdur'da Kınalızade paneli düzenlendi
Etkinlik

Burdur'da Kınalızade paneli düzenlendi

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ev sahipliğinde, Kınalızade'nin hayatı ve eserleri hakkında panel düzenlendi.

Burdur'da AK Parti'den Vali Öksüz'e ziyaret
Bölgesel

Burdur'da AK Parti'den Vali Öksüz'e ziyaret

AK Parti Burdur Milletvekilleri Prof. Dr. Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz ile AK Parti İl Başkanı Mustafa Özboyacı, Burdur Valisi Türker Öksüz'ü makamında ziyaret etti.