Bursa’da yolun karşısına geçmek isteyen vatandaşa otomobil çarptı. Kazada 1 kişi yaralandı.
Kaza, 00:30 sıralarında merkez Osmangazi ilçesi Sanayi Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 16 EL 872 plakalı otomobil sürücüsü, yolun karşısına geçmek isteyen Veyseli Ö’yü fark etmeyerek çarptı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri, yaralanan Veyseli Ö.’ye olay yerinde yaptıkları ilk müdahale sonrası hastaneye kaldırdı.
Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.
Bolu’da Valilik Konağı’nın yan sokağında dallarının ağır geldiği ağaç, yaya yoluna devrildi. Ağacın dallarının çarptığı bir kişi hafif şekilde yaralandı.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, motor karşıdan karşıya geçmekte olan vatandaşa çarptı. Detaylar burada...
“Öncelik Hayatın, Öncelik Yaya’nın” Projesi kapsamında Türkiye’de ilk defa led ışıklı yaya geçitleri Batman’da hayata geçirildi.
Bursa’da sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobilin çarptığı yaya ağır yaralandı.
Antalya'nın Manavgat ilçesinde yaya geçidini görünce kendini otomatik olarak kilitleyip sert fren yapan lüks otomobile arkasından gelen motosiklet çarptı. Motosiklet sürücüsü şans eseri kazayı yara almadan atlattı.
Her yıl 4-10 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Trafik Haftası bu yıl da Aksaray’da renkli görüntülerle kutlandı. Kent meydanında öğrencilerle bir araya gelen Belediye Başkanı Evren Dinçer, çocuklarla birlikte caddelerdeki yaya geçit çizgilerini boyadı.
Yorumlar (0)