Burdur Ticaret ve Sanayi Odası'nın Ramazan Ayı Gıda Yardım Paketleri ihtiyaç sahibi 400 aileye iletildi.
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK: "Odamızın kaynaklarıyla hazırlanan ve içerisinde gıda maddeleri bulunan 400 adet yardım paketi ihtiyaç sahiplerine teslim edildi. Odamızın dördüncü katında hazırladığımız yardımlar ilimizin geneline iletildi" dedi.
Ticaret ve Sanayi Odası olarak Ramazan ayı gıda yardımı geleneğini sürdürdüklerini kaydeden Başkan Yusuf KEYİK: "Yardımlaşma ve dayanışma duygularının her zamankinden daha fazla ve daha yakından hissedildiği bu mübarek Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine gıda yardımında bulunmanın mutluluğunu, gıda yardımı geleneğini bu yıl da sürdürmenin kıvancını yaşıyoruz.
Odamızın imkanlarıyla, ilimizdeki işletmelerimizden satın aldığımız ve hazırlattığımız gıda paketlerini ihtiyaç sahiplerine teslim ettik. Poşetler içerisinde hazırladığımız paketlerde ithal hiçbir ürün bulunmamakla birlikte gıdaların bayat olmamasına ve son tüketim tarihlerine de dikkat ettik.
İlimiz genelinde hazırladığımız paketleri ihtiyaç sahiplerine muhtarlarımız vesilesiyle ulaştırdık.
Bu vesile ile gıda paketlerinin temin edilmesinde, hazırlanmasında ve ihtiyaç sahiplerine verilmesinde emeği geçen muhtarlarımıza ve herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Ramazan ayının hayrının ve bereketinin her vatandaşımız için devam etmesini en kalbi duygularımla bir kez daha Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum" şeklinde konuştu.
BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, 2024 Yerel Seçimlerinin ardından ilçelerin belediye başkanlarına hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyaretlerde ilçe ve Burdur'un kalkınması için atılabilecek adımlar görüşüldü.
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu üyeleri, 17-20 Nisan tarihleri arasında İzmir'de düzenlenen 29. Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'nı ziyaret etti.
BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, düzenlediği iftar programıyla meclis üyelerini ve Burdur protokolünü bir araya getirdi.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO), Burdur'un sosyoekonomik kalkınmasına katkı sağlayacak geniş kapsamlı bir rapor hazırladı. Raporda ekonomi, sanayi, eğitim, kent planlama, turizm, tarım, ulaşım ve daha birçok alana dair vizyoner öneriler yer alıyor.
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) heyeti, Afyonkarahisar ve Ankara'da gerçekleştirdiği ziyaret ve temaslarda önemli görüşmelere imza attı.
Yorumlar (0)