Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetimi ziyaret programı gerçekleştirdi.
BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik ve Meclis Başkanı Ömer Çeliker ile yönetim kurulu üyeleri Burdur Adliyesi Adalet Komisyonu Başkanı Musa Talih, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Cevni ve Burdur Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Gürhan Özveren'i ziyaret ettiler.
Ziyaret programına Burdur Adalet Komisyonu Başkanı Musa Talih ile başlayan Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik ve Yönetim Kurulu Üyeleri, BUTSO'nun Olağan Seçimli Genel Kurulu nedeniyle geç bir ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade ettiler. Başkan Keyik ve yönetimi, Başkanı Talih'e Adalet Komisyonu Başkanlığında başarılar dilediler. Başkan Talih de ziyaret için Başkan Yusuf Keyik ve beraberindekilere teşekkür etti.
BUTSO Başkanı Yusuf Keyik ve ekibi, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur İl Başkanı Mehmet Cevni ziyaretlerinde il başkanlığı için hayırlı olsun dileklerini dile getirdiler. Başkan Yusuf Keyik, Başkan Ömer Çeliker ve yönetim kurulu üyeleri Türkiye'nin seçim sürecine girdiğini ve sürecin ülkemiz için hayırlara vesile olmasını dilediklerini belirttiler. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu söyleyen İl Başkanı Cevni de Başkan Yusuf Keyik ve Yönetimine ayrı ayrı teşekkür etti.
Programının sonunda Burdur SMMMO Başkanı Gürhan Özveren'e iadeyi ziyarette bulunan Başkan Keyik ve beraberindekiler, muhasebeciliğin ve mali müşavirliğin zor ve meşakkatli bir görev olduğunu vurgulayarak; tüm muhasebeci ve mali müşavirlere çalışmalarında başarılar dilediler. Başkan Özveren ziyaret nedeniyle memnuniyet duyduğunu kaydederek; Başkan Yusuf Keyik ve Yönetimine teşekkürlerini dile getirdi.
Ziyaret programında Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik'in yanı sıra Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Ali Daldal, Meclis Başkanı Ömer Çeliker, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Yoran ve Barış Uluhan da yer aldılar.
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası'nın ziyaret programları devam ediyor.
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur Milletvekili İzzet AKBULUT'A Burdur için güncel öneri ve taleplerini iletti.
Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fahri ÖZEN Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO)Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK'i makamında ziyaret etti.
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) Başkanı Ahmet Serdar İbrahimcioğlu, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik'i makamında ziyaret etti.
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik ve beraberindeki heyet, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)'nin 80. Genel Kuruluna katıldı.
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, Nisan ayında Burdur'un ihracat hacminin bir önceki yılın aynı ayına göre %4,4 artarak 17 milyon 173 bin 030 dolara ulaştığını açıkladı.
Yorumlar (0)