DENİZLİ (İHA) – Denizli’nin Çameli ilçesinde 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde görev alacak AK Parti ve MHP üyesi sandık görevlileri bilgilendirildi.
Çameli Belediyesi konferans salonunda düzenlenen bilgilendirme toplantısında AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi'nden sandık görevlisi olan parti üyesi sandık görevlilerine dikkat etmeleri gerekenler anlatıldı. Toplantıya Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Yusuf Sökmen ve Eray Gümüş, İlçe Koordinatörü Selman Seylan, AK Parti İlçe Başkanı Cengiz Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Murat Genç, AK Parti ve MHP İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve sandık görevlileri katıldı.
Eğitimde sandıkta görevli olanlara, dikkat etmesi gereken hususlar hakkında bilgiler verildi. Oyların nasıl geçerli, nasıl geçersiz olduğu, hangi durumlarda itiraz etmeleri gerektiği konusunda bilgilendirme yapıldı.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Salihli İlçe Başkanı Halil Tüfek, Salihli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde tekniker olarak çalışan Erkan Keskin'in geçici görevlendirme yazısı ile Zabıta Müdürlüğünde kavşaklarda geçen araçları saymak üzere görevlendirildiğini ve aşırı sıcaktan bayılarak hastaneye kaldırıldığını belirterek, “CHP'li belediye mobbing işini abarttı” dedi.
Antalya'nın sevilen ve tanınmış iş insanı Tarkan Göncü’nün oğlu, HMG Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Mert Göncü, Delal Gökalp ile dünya evine girdi. Nikahı Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal kıydı
ÇİFTÇİLERİMİZ BAHÇESİNİ SULAYAMADAN ÜRÜNLERİNİ TOPLADI, BU YÜZDEN ÜRÜNDE REKOLTE DÜŞÜŞÜ YAŞANDI YAPILMIŞEV, “İLÇEMİZİN SU SIKINTISI VAR”
MHP KORKUTELİ İLÇE BAŞKANI YAPILMIŞEV, “MHP GRUBUNUN KABUL OYUNA KARŞILIK DİĞER SİYASİ PARTİ GRUPLARININ RED OYLARI İLE TEKLİFİMİZ MECLİS GÜNDEMİNE DAHİ ALINMADI” DEDİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, "MHP'nin içerisindeki bazı odaklar, CHP ile kavga etmek istiyorlar. Çünkü MHP, CHP ile kavga etmediğinde içeride bir sorun daha görünür oluyor" dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Ahmed Cevad Enstitüsü'nün ilk toplantısını gerçekleştirdiklerini belirtti.
Yorumlar (0)