Burdur'un Bucak ilçesinde yıllardır hizmet veren kalitesi ve esnaflığı ile beğeni toplayan Çamlıca Pastanesi 2'nci şubesi yeni yerinde yenilenen yüzüyle hizmete başladı.
Günlük taze onlarca çeşit ürünleriyle Bucak Halkına hizmet veren Çamlıca Pastanesi 2'nci şubesi yeni yerinde yapılan açılış ile hizmete açıldı.
Yapılan açılışa Bucak İlçe Kaymakamı Erol Tanrıkulu, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, 22., 23., 24. 26. ve 27 dönem AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Kocaaliler Belediye Başkanı Selahatdin Gökçe, Büyük Birlik Partisi Burdur İl Başkanı Ufuk Kazancı, AK Parti Bucak İlçe Başkanı Osman Taşkın, İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Mehmet Küley, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yusuf Erdoğdu, Bucak İlçe Müftüsü İbrahim Keser, Bucak Milli Eğitim Müdürü Hakan Camcıoğlu, muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı.
Bucak Müftüsü İbrahim Keser'in dua etmesinin ardından yapılan açılış konuşmaları sonrasında kurdele kesimi yapıldı.
Açılış sonrasında NNC Haber'e açıklamalarda bulunan Çamlıca Pastanesi İşletme Sahibi Bilal Bölge, " İşletmemizde günlük 250 çeşit ürün üretiyoruz. Yaş pasta ve kuru pastadan tatlı çeşitlerine, simit poğaçadan ekmeğe ve çiğ köfteye kadar birçok ürünle Bucak Halkına hizmet veriyoruz. Her gün saat 08:00'dan 24:00'a kadar pastanemiz açıktır. Bütün Bucak Halkını lezzetlerimizi tatmaya bekliyoruz." ifadelerini kullandı.
Adres: Fatih Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı üzeri Bucak/Burdur
Burdur Bucak İlçesi'nde 23 yıldır kaliteli ve lezzetli ürünleri ile hizmet vermekte olan Çamlıca Pastanesi yeniliklerle 3. şubesini hizmete açtı.
Isparta’nın Eğirdir ilçesinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından yapılan hain saldırı sonucu şehit düşen Teğmen Baki Koçak anısına kütüphane açılışı yapıldı.
Bilecik Valisi Şefik Aygöl, beklenen açılışların tarihlerini açıkladı.
Muğla Müftülüğü İl Eğitim Komisyonu toplantısı, Müftü Yaşar Çapçı başkanlığında gerçekleştirildi.
Uzun süredir atıl vaziyette duran ve şehre yakınlığı ile vatandaşların gözde konumunda bulunan Süreyya Tabiat Parkı’nda geri sayım başladı.
Burdur'da düzenlenen Burdur'a Değer Katan Şahsiyetler Sempozyumu'nu açıldı. Açılış törenine Burdur Valisi Türker Öksüz de katıldı.
Yorumlar (0)